Erkekler mi daha güçlü kadın lar mı?

Bence ben bir kadın olarak bir erkekten daha güçlüyüm karşıma bugüne kadar bneden güçlüsü çıkmadı

0|1
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün Cengiz Han, çevre hanları toplantıya çağırır. Bütün hanlar, halka oluşturacak düzendeki minderlere otururlar. Hakan’ın gelmesini beklerler. Cengiz Han yanında eşi Börte ile gelir ve O’nu sağ tarafına oturtur. Gelenek gereği soldan başlayarak hanlar kendilerini tanıtırlar. Son konuk da kendini tanıtınca sırada Börte Kadın vardır.

Burada sözü Cengiz Han alır ve “ ben hepinizin hanı Cengiz Han’ım. Bu da benim Han’ım Börte’dir “ der.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bedensel ve duygusal açıdan erkekler, zeka ve karakter açısından kadınlar ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu toplumda kadınlar daha güçlü. Erkekler aşağı yukarı 20'li yaşlarına kadar insani ilişkilerde beyinlerini fazla kullanma gereksinimi hissetmiyorlar. Dolayısıyla çok kolay manipüle edilebilen yaratıklar. Nitekim kontrolsüz güç güç değildir.

1|0
    0|0
  • Bence bir güç dengesi var kim daha güçlü gibi bir durum söz konusu değil çünkü her iki tarafın kulvar da farklı ben pe çok kez bir kadının erkekten daha dirençli olduğuna bir erkeğin bir kadından daha hassas davrandığını şahit oldum o yüzden yaşasın eşitlik

1|0
    0|0
  • kadınların memesi olduğu için daha güçlüler bence

1|0
    0|0
  • Memelerin gucu adina der susarim

1|0
    0|0
  • Erkeden hızlı koştuğunu, daha ağır kaldırdığını mı söylüyorsun?

0|0
    0|0
  • erkekler tabiki daha zekiler daha cesurlar daha iyi liderler kadin yemek ve cocuk yapmaktan baska bir ise yaramaz dogru durus istisnalar var tabi ama yok denecek kadar az

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak erkek daha güçlüdür kadindan.

0|0
    0|0
  • Dünyanın en güçlü gadını...

1|0
    0|0
  • Her konuda, her alanda erkekler kadınlardan hem güçlüdür hem 10 adım öndedir.

0|1
    0|0
  • ilk başta erkek güçlü gibi görünse de
    kadının performansı her zaman erkeği yarı yolda bırakır

1|0
    0|0
  • insan dediğin aciz bir yaratık güçlüyüm kibrinden korusun rabbim

0|0
    0|0
  • guclu olan bay veya bayan degildir!

Aklini sabir ile birlestiren insandir

1|0
    0|0
  • Fiziksel olarak erkek

0|0
    0|0
  • hangi konudaki güçten bahsediyoruz.

0|0
    0|0
  • Erkek net daha güçlüdür duygusal açıdan da fiziksel açıdan da

0|0
    0|0
  • Kimin nelerle karşılaştığını nelere göğüs gerdiğini bilemezsin. kız erkek diye bişi yok hayat bunu ayırt etmiyor.

0|0
    0|0
  • Kişiliğe göre değişir, bunun standardı olmaz

0|0
    0|0
  • Baron önü ws atalım ilk kani dokn kazanır

0|0
    0|0
  • Tabi ki GAY ler !!!@#$$$/&($)@!))!

0|0
    0|0
  • Hayırdır yürek yiyipte mi geldin buraya

0|0
    0|0
  • Elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmis

0|0
    0|0
  • nasıl anladın ne yaptyın da?

0|0
    0|0
  • Fiziksel güç olarak sanmıyorum güçlü olacaklarını ama psikolojik olarak daha güçlüler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...