Sevdiklerinizin değerini biliyor musunuz? En son ne zaman sevginizi belli ettiniz?

Sevdiğiniz birini kaybedince içinizde 40 mum yanarmış. her gün mumlar birer birer sönermiş. 40. gün sadece 1 mum yanık halde kalırmış ve o mum ölene dek içimizde yanmaya devam edermiş.

sizce de böyle mi?

50-60-70 kaç gün geçerse geçsin içimde alev alev yanan mumlar var sanki..
Sevdiğimi söyleyemeden , son kez sarılamadan kaybettim değerlimi. Sevdiklerinizin değerini bilin yarın çok geç olabilir sevginizi gösterebilmek için.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüldüm :( Başın sağ olsun 😔

0|0
    0|0
    • amin allah razı olsun sağol...

Erkekler Ne Diyor 2

• ailem dışındakilere artık sevgimi fazla belli etmiyorum ya değerini bilmiyor ya da g. tleri kalkıyor

0|0
    0|0
  • Sevgilim için, beşiktaşlıların yanında EN BÜYÜK FENER diye bağırdım. 1 ay komadan çıkmadım o günden beri bu işlerden elimi ayağımı çektim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem... Mesela bugün varligi için yine sukrttim onu öperek svdgmi bir kez daha hissetrdim iyi geceler arkadsm

0|0
    0|0
  • Yalan yav. Insan kim ki ömür boyu sevilmeye layık olsun. Iki ayaklı bazen aptal bazen akıllı bazen de akıllı gibi davranan değişik bir yaratık. Ne yani yerini hiçbir şey dolduramaz mı

0|0
    0|0
    • anne , baba? illa sevdikleriniz deyince manita falan olmak zorunda değil...

• Anne baba da aynı kategoride benim için ne yazık ki...

Yükleniyor...