Saçma sapan yorumlar kaldıracak durumda değilim lütfen?

Az önce annemin ağlama sesleriyle uyandım babam her zamanki gibi annemi dövüyordu uzun zamandan sonra ilk defa ama öldürürcesine babam delirince kimseyi gözü görmüyor korkumdan odadan ne çıkabildim ne ağlayabildim 18 yaşındayım küçüklüğümden beri hep şiddetle büyüdüm ama artık anneme yapılanlar ağrıma gidiyor resmen vurma diye yalvarıyordu sığınacak bir ailesi olmadığı için ve biz çocukları için katlanıyor arkadaşlar ben kafayı yicem kalbim öyle atıyorki ölücem sandım nolur bir akıl verin. Erkeklere sesleniyorum nolur ilerde ne yaşarsanız yaşayın şiddete başvurmayın sizin de çocuğunuz benim gibi olmasın

Güncellemeler:
Allah hepinizden razı olsun sağoluun

0|1
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• hiç mi vicdan yok ya sevmiyosan olmuyosa ayrılırsın dövmek ne oluyo. polise şikayet etsin dicem de insan güvenemiyo ki başıma daha beter bela alırım diye. allah yardımcınız olsun. evlenirsen oğlun olursa baban gibi olmasın. sırf erkek olarak doğdu diye kendini özel zannetmesin kız kardeşi olursa hizmetçisi gibi görmesin ya erkek çocuğu bu ya ne yapsa haklıdır psikolojisiyle büyütme.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• polise bıldır durumunu. cok cıddı bırsey bu. Allah ıslah etsın babanı. vakit kaybetme. bende sıddetle buyudum bılırım yasadıklarını. vakit kaybetme bak bunun etkılerı gecmıyor guzelım.. o yara kapanmıyor hıc. bıran once caresıne bak.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Senin kadar olmasada bende yaşadım aynı durumları annem sırf bizler için katlandı babam olacak adamın zulmüne eziyetine polisi ara bir an önce bu duruma el koysunlar sakın katlanma bu duruma çünkü açtığı yara kapanmıyor insanın ben hala o günlerin sıkıntısını bende oluşturduğu travmanın etkisini hala üzerimde taşıyorum fazla geç kalmadan yasal mercilere başvur polise bildir ve bir önlem alsınlar böyle sürmez kardeşim Allah akıl versin diyorum başka bir şey demiyorum sanada Allah sabır versin dayanma gücü versin Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • 183ü ara. Şiddet gören ya da zor durumda olan kadınlar için yardım ediyorlar. Sokakta sevgilisini döven bir erkeğe rastladım. Yapmaması gerktiğini özellikle toplumda yapmazsın dedim karışma sen o benim sevgilim dedi ve devam etti bende vuramazsın vurmayacaksın dedim. Sen kim oluyorsun bana karışıyorsun deyip üstüme saldırdı. Bende boynunda bulunan sinirlerin toplu halde geçtiği yere vurarak tek vuruşta bayılttım. Polisi arayıp gelene kadar bekledim. Kadın teşekkür etmişti. Kadına şiddet uygulayan ve kendini erkek sanan organizmalardan nefret ediyorum. Ben sevdiğim kadının mutsuz olmasına dayanamazken evlenip çocuk yaptığın eşine nasıl vurabilirsin. Aklım almıyor. Bu tarz olayları duydukça gidip dövesim kolunu ve bacaklarını kırıp o kadına muhtaç hale getirmek istiyorum. Erkek o kadın olmadan yaşayamayacak duruma gelmeli ki kadının değerini anlasın.
    Senin adına üzüldüm. Elinden birşey gelmiyor maalesef... Kahretsin bu olayı duyup birşey yapamamak kafayı yedirtiyor.
    Her zaman söylediğim gibi Erkek olarak Annene saygı duyuyorsan her kadına da duymalısın! Annene dahi saygın yoksa zaten yaşaman bile bence hata! kadınlar ilk doğdukları günden itibaren annelik iç güdüsüyle doğar. Her kadın annedir ya da anne olacaktır. KADINA SAYGI DUYMAK ZORUNDASINIZ!

Yardımcı olabileceğim birşey varsa elimden geleni yapmaya hazırım. Senden rica ediyorum 183ü ara anneni ve seni alsınlar. Maddi olarak sıkıntıyı düşünme annen ev yemekleri yapan bir yere girip çalışabilir ya da bir firmada çay ocağına bakabilir.

0|0
    0|0
  • Babanın hiç mi iyi olduğu an yok?
    O anda oturup onunla uzun uzun konuş.
    Babalar kız çocuklarını sever.
    Aile durumunuz çok iyi bilmiyorum ama...
    Belki onun zayıf bir anını, yönünü bulur konuşursan faydalı olabilir.
    Acaba baban anneni gecenin bu vaktinde cinsel konu yüzünden falan mı dövüyor.
    O konuda mı huzursuzluk çıkıyor?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama küçüklüğümden beri böyle ne olursa olsun hiçbir kadın bir erkek tarafından dayakla cezalandırılmayı haketmez

• bana mesaj atar mısın,

• Yahu bilip bilmeden konuşma

• dünya gerçekten çok boktan bir yer

1|0
    0|0
  • Polise sikayet edin.

0|1
    0|0
    • düşündüm ama bir işe yaramaz

• Yarar. Savcılık baban hakkinda sorusturma acar. Evden uzaklastirma ya da adam yaralamadan hapis gibi yaptirimlar uygulanir. Kesinlikle yap bunu. Polisler gerekirse kapinizda koruyucu olarak da durabiliyor sanirim. Telefonda anlatamam dersen direkt karakola gidip yuzyuze anlat tum olaylari.

• Bütün kardeşler güçlerinizi birleştirin.

1|0
    0|0
  • Sebebi ne neden dövüyorki insan sebeb madan kadın dovermi sebepte olsa dövülmez ama kızma nedeni ne eve geldim dur sunu bir doveyim diyecek hali yokya sorunu ne bu adamın

0|0
    0|0
  • 183 numaralı hattı arayın lütfen. Bu nedir ya, neredeyse beddua edeceğim artık böyle insanlara. Rabbim'e havale ediyorum onu ve onun gibi olanları.

0|0
    0|0
  • İkiniz döversiniz o adamı. Çok ciddiyim bir kere kafasına çökün ne olacak bir daha.

0|0
    0|0
    • delirdiğinde bir insanı öldürebilcek kadar kafayı yiyor kolay mı sanıyosun

• Allah yardımcınız olsun. Üzüldüm ama elden bişey gelmiyor.. Bir erkek kadınına nasıl kıyar aklım almıyor.

• benimde

• Allah yardimciniz olsun... biz de babamdan siddet sayilabilecek bir sey gorduk bize zarar gelmedi ama cunku kapiya vuruyordu bunlar bizimkilerin bosanma asamasinda oldu ve bana da iyi ders oldu insallah boyle olmayacagim 😊

0|0
    0|0
  • 18 yasindayim. Babam annemi ölduresiyece dövse gözunun yasina bakmam katlederim. Anne kadar kutsal varlik yok. Sen bir meslek sahibi olana kadar dayanmaniz lazim

0|0
    0|0
    • cesaretim olsas bir saniye durmam ki

• hayır keşke olsaydı

• Sikinti yok benide kardesin olarak görebilirsin. Simdi senin yapman gereken cok fazla calisip meslek sahibi olman ve anneni bu durumdan kurtarman. Gidip silayet etmeye kalkisma sokakta kalirsiniz. Turkiyede sosyal diye birsey yok

• allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • benzer ortamda yetiştiğim için belki hala bekarım. bunu anlıcak biri olmalıki

0|0
    0|0
  • Gercekten tuylerim urperdi okurken Allah yardim etsin anneni korusun babanida islah eylesin polise gidin gerekeni yaparlar lutfen annene ben uzuldum gercekten

0|0
    0|0
    • bir işe yaramaz ki ben bu yüzden intihar bile ettim değişmedi

• Intihar cozum degil guclu ol annene destek ol elbet Allah mudahale eder sabret

• korunmaya muhtac olan herkesın bı aılesı vardır bu bırey olarak olmaya bılır ama devlet dıye bı kavram var koca adamsın gerekıyorsa calısır anana bakarsın hem sımdı dul bayanlar maas alıyor sıkayet edın bıde darb raporu kurtulun

0|0
    0|0
  • En garantisi polis. ya da yakınımda olsanız ne güzel olurdu varya biraz sitres atardım... Geçmiş olsun!

0|0
    0|0
  • polisi ara, çıktığı yere enlemesine geri soksunlar onu yaklaşamasın bir daha o eve. korkma, polis kimin şikayet ettiğini söylemez. başka türlü çözemezsin kardeşim.

0|0
    0|0
    • rahat vermez ki canı pahaasına hepimizi öldürür çok korkuyorum

• hiç bir halt yiyemez korkma diyorum başka türlü kurtulamazsınız bu yaratıktan!!!

• Annenin ailesi yok mu?

0|0
    0|0
  • Of be bacım yaktın bizi ALLAH yardım etsin sana

0|0
    0|0
  • bir insan bir insana bunu neden yapar çok üzüldüm gerçekten Hakkı'nızda hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Polisi ara babani alsinlar karakola biguzel dovsunlar

0|0
    0|0
  • Git polise şikayet et acıma babanda olsa bunu yapmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun kardesim

0|0
    0|0
  • Polise arasama

0|0
    0|0
  • Alo 183 u ara derim.

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim ben de dayakla büyüdüm babam beni de annemi de çok dövdü. Kanayıncaya kadar Şu an 22 yaşındayım hala aynı ve psikolojim çok bozuk. Kalp çarpıntısından uyuyamazdım. Avukata kendin git kimsenin haberi olmasın. Sana ve annene koruma kararı aldır. Ben yaptım. Babam evden 6 ay uzaklaştırma aldı ve ağlıyor hergün yaklaşamıyor

0|0
    0|0
    • Orda mısın

• Korkutmuş sizi

• hemde çok

• Icimi acittin Şu an :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ne biçim erkekler var ya dunya da..
    Hayirdir gucunuz kadinlara mi yetiyor?
    Öyle erkeklere erkek bile demem ökuzler öküz.

1|1
    0|0
  • ya kıyamam o erkek müsvedesini döverim ben

1|0
    0|0
  • Ya kaç yaşında kız olmuşsun polis denen bir şey var yazık değil mi o kadına? Kimse yoksa sen varsın.

0|0
    0|0
  • Dayak yeme pahasına annenin yanında olmalısın 18 yaş küçük değil kafasına bişey indir babanın polis çağır burda sormakla annene yardımcı olamazsın

0|0
    0|0
  • çocukluğumda benzer şeyler yaşadım. Erkek aciz olmamalı. bu acizlik

1|0
    0|0
  • Elleri kirilsin aciz gucunu kadina kullanabilen erkek musvettesi yazik katlanmak zorunda degil ama annene destek olabilseydin keske odaya kapanmayip karsisina gecseydin yeter artık diyebilseydin bu evlilik degil eziyet

0|0
    0|0
  • Üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Polisi arasaydin

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun canım ya

0|0
    0|0
  • Ya 😢 bence en kısa zamanda polise şikayet et.

0|0
    0|0
  • :( Ayrilmak en iyisi ama cocuklar iste

0|0
    0|0
  • Polisi ararmısın lutfenn son olsun bu

0|0
    0|0
  • Maddi olanaginiz varsa baban yokken basin gidin ya da polise basvur uzaklastirma verirlee darp raporu alin

1|0
    0|0
  • Git polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Polise şikayette bulun savcılık kararıyla sizlere x metresinden fazla yaklaşamasın

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...