Ben bu sevgililer gününde yalnız olup da bunu abartanları anlamıyorum?

yani koskoca yılbaşı gelip geçiyor o günü bile ailesiyle kutlamayanlar vardır aramızda.

peki neden sevgililer günü geliyor ama ben yalnızım ne yapacağım deyip duruyorsunuz? hatta yalnızlar için sevgililer gününde yapılabilecekler diye benceler yazılıyor neden peki?

sıradan diğer günler gibi geçirmek zor mu anlamadım garip davranıyorsunuz bana göre.. :/

(ben mesela yarın mesafeler yüzünden sevgilimin yanında olamayacağım dolayısı ile evde sıradan bir gün geçireceğim bunu da sorun etmiyorum)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• goygoy işte ya bu kadar sevgili meraklısı başka millette yoktur heralde

1|0
    0|0
    • aslında kutlanmasına karşı değilim ama bu kadar panik nedir anlamadım. sevgilin yoksa kutlamazsın bu kadar basit.

• sevgiliyi gömlek gibi değiştirince sevgililer günü niye boş geçti diye dert yanıyolar aslında boşver :D

• :D :D fena oldu bu laf :D

En İyi Kız Görüşü

• Ya saçma bir gün ve hani 1 gün yalnızsın diye mi üzülüyorsun yani. Kimse kusura bakmasın ama aptallık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sende adamsın

1|0
    0|0
  • Asıl mesele sevgililer gününe yalnız girmek değil. Sevgililer gününde ne kadar yalnız olduğunu birkez daha hatırlamaktır.

1|0
    0|0
    • olabilir belki de öyledir.. haklısın. ama yapacak bişey yok yani herkes hayatının bir dönemini yalnız geçiriyor. bir bakmışsın doğum gününde bile yalnızsın, veya ölürken yalnızsın..

• Ben yalnız olmaktan şikayet etmiyorum, bazı şeyleri anlamaya çalışıyorum sadece.

• Benim için diğer günlerden hiç bir farkı yok

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • sevgılıler gununu... kem

1|1
    0|0
  • Bende anlamiyorum neyi var ki gerci hic bir zamanda anlamli olmadi benim icin 😂

1|0
    0|0
  • İşin komik yanı, geçen sene özgecan için sonsuz dava diyen femin-itler bu yıl sevgilileriyle seks partisi yapıyor ona gülüyorum. Ben bir Türkçü olarak sonsuza dek sevgililer gününü kutlamayacağıma yeminliyim.

1|0
    0|0
    • ikisinin ne bağlantısı var anlayamadım?

• yok değilim açıkcası bişeyin fanatik savunucusu olmaktan çekinirim her zaman için. dediğini anlıyorum benim de çevremde böyle olanlar var. şucuyum bucuyum diyor fikirlerini anlamak bakış açısını bilmek için bişeyler soruyorum orada kalıyor öyle. veya dediğin gibi tutarsız davrananlar var. haklısın yani yapacak bişey yok öylelerine gülüp geçiyorum ben. cevap için de teşekkürler tekrardan iyi geceler dilerim :)

• Ben teşekkür ederim, saygılar.

• Tok açın halinden ne anlar :P

1|0
    0|0
    • öyle de olabilir belki anlamıyorum :D bilemem ama bence abartılıyor yaa

• 22 değilse de 19 yaşına kadar olmadı hatta 23 yaşına kadar da sabretmek zorunda kaldım benim hikayem biraz farklı. kendim çok sabrettim ve çok katlandım bazı şeylere ondan bu tepkileri verenlere anlayışlı olamıyorum.. ama haklısındır düşününce hak verdim dediklerine.

• Teşekkür ederim :)

• işin şakasında millet umrumuzda degil yani :)

1|0
    0|0
  • Bende tek başıma o gün sinemaya gittim acinacak bir durum

1|0
    0|0
    • bence değil ama sen öyle algılıyorsan ne diyebilirim. her insan hayatının bir döneminde yalnız olur zaten.

• Sevgilisi olan kız ne arıyor burda?

1|0
    0|0
    • ne alaka ki sevgilim ks şifremi bilir isterse girip bakabilir. bana güveni var siteye girdiğimden de haberi var. ayrıca mesaj kutum kapalı bayım :)

• Kare peynir kesmeyi severim.

0|0
    0|0
  • ama kutlayacaksın , bu gün senin için anlamlı ve birsürü reklam yapılıyor , gözümüze sokuluyor , ya biz napalım

1|0
    0|0
    • kutlamak isteyen kutlasın, çok para harcanması işin reklam boyutundan geliyor ona da karşıyım ama, sevgilisi olmayanlar abartmasın işte bugün ne yaptılarsa yarın da aynını yapsınlar zor mu?

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...