ERKEKLER NEDEN ÇABUK UNUTUR?

Uzun süredir merak ettiğim bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Erkekler ilişki konularında daha umursamaz davranıyor ve daha çabuk unutuyorlar? Özel bir nedeni var mı? Ya da oyle mi görünüyorlar dışarıdan?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Her erkek öyle değil. Senin bahsettiğin kişiler uckuru için bir kızı kandırıp onunla gönlünü eğlendiriyor sonra tekmeyi basıyor yani sen bu kafada birinden ne beklersin. Ayrıca gerçekten seven adamlar başkadır. Seven adam la erkek kılığına girmiş madamlari ayırt etmek lazım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızları unutmanın tek mantığı var , eğer onu kavrarsan erkek kadın farketmez çatır çatır unutuyo insan

0|0
    0|0
  • Neden

0|0
    0|0
  • neyi unuttuğumuza bağlı. mesela benim sevgilim diyo ki, sevgili olduğumuz gün üstümde ne vardı? 4 sene geçmiş aradan ne bileyim ne vardı? böyle şeyleri hatırlamamızı gerçekten beklemeyin, çünkü bizim kafamız böyle çalışmıyor

0|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşmak istiyorum; unutmam gereken şeyler varsa unuturum, fazla umursamaz olsamda sorumluluk sahibi insanımdır. Bir erkek olarak ben böyleyim.

0|0
    0|0
  • Kızlar çabuk unutur ama erkekler kolay kolay unutamaz sadece belli etmezler..

0|0
    0|0
  • En azindan suanda sevdigimizecsaygimiz olsun sizin gibi yarabandi yapmayiz

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Unutarak mi saygi gösteriyorsun. Saygın olsa sevginde olurdu kii sevgi olmadığı icin ayrılıp unutuyosun oyle degil mi? Celiskiye gel

• Sevgilin seni aldatnistir ya da terketmistir sen onu unutamiyosun oyle mi? Sonra sevgilin oldugunda hep o nu dusunceksin sevceksin?

• Erkekler çabuk unutmaz öyle davranır sadece.

0|0
    0|0
  • dünyada sadece o kadının kalmadığını bildikleri için

0|0
    0|0
    • Kendinizi kandiriyosunz

• ya bu muhabbet çok uzadı ama. senin gibi ego tatmini yapacak insanlara ayıracak kadar vaktim yok üzgünüm. ama cidden sen sadece sıradan birisin yani. bunu asla unutma. herşeyi geçtm sadece ve sadece insansın. Allahın yarattığı bir insan. kusurarı olan ihtiyaçları olan bir insan. sadesin basitsin sıradansın herkes gibisin

• Egonu çek canım ya seni göremiyorum. Beynin bomboş hic kullanmamissinn :D ego tatmini yapacagim bir durum yok ama senin kendini bir ispatlama durumun var tamam bu kadar takma kafana :D geçecek :D hepimiz siradaniz sen bitanesin zaten bu beyinle bir tane olursun

• el mahkum popo gardiyan mecbur unutcaz

0|0
    0|0
  • Bende sana sormak istiyorum. Benimde bir ilişkim vardı ben özel günlerin hepsini hatırlayıp o güne özel günler öncesinden hediye arayışına giriyordum AMA karşı taraf benim özel günlerimi hatırlamıyordu bile. NEDEN?

0|0
    0|0
  • Unutmam, kalbime gömerim.

0|0
    0|0
  • dışardan öyle görünüyor g*ötverenler bakma sen onlara :) eliyle nereye kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü beyinleri ters işliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...