Kapat

Kürtler Türkler'i seviyor musunuz sizde ırkçı mısınız?

Çok merak ediyorum kürtler bizler hakkında ne düşünüyor acaba. seviyor musunuz nefret mi ediyorsunuz

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• Sevilmeye değer olan ve bunu görebildiğim insanları seviyorum. Benim hangi uyruktan olduğum veya karşımdakinin hangi uyruktan olduğu önem arz etmiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben insan olanı severim ve saygı duyarım. Keşke Türkler (çoğunluğu) bunu başarabilse.
    Ben hem Türk hem Kürdüm ikisindende gocunmuyorum, utanmıyorum. Bir olay olduğunda Kürt ya da Türk olduğum için değil insanlık adına utanıyorum!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 29

• uğruna canımı vereceğim türk kardeşlerim var ama kürdünde türkünde ırkçısının canı cehenemme

1|4
    0|0
  • Çevresindeki nesneleri alet olarak kullanabileceğini keşfedince varlığını yücelten insan geldiğimiz noktada kavramları silaha dönüştürerek yokoluşunu hızlandırmakta. Sevgi doğal ve zahmetsizken kin ve nefret için neden emek harcanıyor ki bunca yıldır anlamak imkansız. Bizi üstün kıldığına inanılan bu kin ve nefreti dışarı vururken ki abartımızla ölçülür olmuş artık insanlık seviyemiz.

0|0
    0|0
  • nefretler çözüm değil sevmek çözüm.. kin değil barış çözüm.. bu kin bu nefret niye anlamıyorum

1|1
    0|0
  • Biz Türkler kadar ırkçı değiliz , İnsan olsun yeterlidir.

Ama Türkler için Kürt olmak kendilerine bir küfür gibidir yok edilmelidir.

Güneydoğuya Batıdan giden insanların genel olarak memnuniyeti herşeyi açıklıyor zaten.

2|1
    0|0
  • Beni arkadaşlarım sever. İçerisinde kürt olan da var. Bir tanesi var ki beni çok severdi. Ben de onu çok severdim. Kardeş gibiydik.

1|1
    0|0
  • kürdüm ama şu bir gerçek.. hdp kürt partisi değil ve chp türk partisi değil... onun için hdpye ve chpye oy vermeyen ınsanlar kardeş gibi yasayabilir bu ülkede

1|2
    0|0
    • Hdp küt partisi değilse pardon bu oylar 'ı türkler mi kim verıyor?

• @atiser ne kadar chpli bir erkek :D :Dd

• İnsanlar birbirlerinin siyasi görüşüne karisamaz. Ne demisler, sevdigine siyaset yapma. Daha siz sevemeden siyaset yapiyorsunuz. Önce sevin, sonra susun. Herkes susacagi yeri bilirse, bu evler ayni anda Türkler le Kürtlerle dolar.

• neden sevsinler pnp

0|1
    0|0
  • Severler kanks

0|1
    0|0
  • ne türkü seviyorum ne kürdü insan olanı seviyorum ben

0|3
    0|0
  • Irkçılar ÖLSÜN

1|2
    0|0
  • doğduğu yeri seçemeyen birini suçlamak doğru olmaz ancak kendini geliştirmeyeni sevmem

1|1
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • onlarda bizde aynıyız

sevenler sevmeyenler var.

0|2
    0|0
  • Aynı dine mensubuz aynı adetlere aynı geleneklere aynı örf lere kız alıyoruz kız veriyoruz yani senin anlayacağın et tırnak gibiyiz neden sevmiyelim sadece birilerinin ödü kopuyor türkle kürdün bir olmasından bu nedenle böyle algı operasyonları yapıyorlar türkle Kürdü karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar çünkü biliyorlar türkle kürdün bir olduğu bir Türkiye onların başına nasıl bela olur Çanakkale'de bunu gördüler çünkü

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım olay şu, kürt ne ise laz, çerkez vs vs onlar da aynı, kürt doğduysa aynı zamanda türk olmuyor mu? o zaman laz çerkez bunlarda türk olmuyor bu çok saçma bir soru bence.

1|0
    0|0
    • ya bende senin gibi düşünüyorum zaten, meesela laz şiveli konuşunca bir şey denilmiyor kürt konuşunca "kro" deniliyor, "salak mısın, aptal mısın" gibi şeyler deniliceğine "kürt müsün" deniliyor, kürt kelimesi k*rt olarak yazılıyor. buna rağmen kürtler türkleri seviyor mu diye merak ettim soru saçma değil

• anladım, valla ben ayrım yapmaksızın insan insanı seviyor mu diye sormanı tercih ederim, çünkü her yerin kötü insanı mutlaka var iyileri de olduğu gibi.

• Ben seviyorum Allah için isteyen istediği gibi düşünür sever ya da sevmez

1|1
    0|0
  • Kürdüm, ve ( beni ) seven gayrimüslim de olsa severim

0|0
    0|0
  • Asla ırkcı biri değilim severim

0|0
    0|0
  • İnsan insan olduktan sonra niye sevmiyeyim aynı vatanda yaşıyosak saygılı bir şekilde yaşayabiliriz

0|0
    0|0
  • Biz irkci olsak simdi ic savas cikmisti dostum biz irkci degiliz

0|2
    0|0
  • aslında türkleri severim ama küçüklükten beri bizleri siz kötü olarak gösterdiler hep ön yargılı oldunuz nefretim sizi bize ön yargı ile dolduruşa getirenlere

0|0
    0|0
  • çok değil

0|0
    0|0
  • Çoğunlu sevmiyor 10 milyondan 7 milyonu kesin sevmez. Zaten, bende sevmem.

0|0
    0|0
    • Yani bende sevmem kürtleri.

• @yonyon kürtleri tanımasam yutacaktım yalanlarına ama yemezler. Ruslar bile sizden daha sadık olur vatana. Savaş durumundayız ruslarla ancak, rus kızları yinede öz kocalarına ihanet etmiyor.

• İlk once neyi yutarsan ona acıkırsın tabi.

• Irkçılık yok aslında ama aralarında sevmeyenler vardır muhakkak

0|1
    0|0
  • Türkçüyüm. Halkın kaba tabiriyle Irkçı solcu sosyalitlere görede foşik, yerse ;)

0|0
    0|0
    • tamam da sorum sana değil ki sen niye atladın hemen? benim sorum kürtlereydi senlik bir durum yok yani. gerçi bunu algılayacak beyin olsa foşik olmazdın

• Bak bak laflara bak xd kimin ulkesinde kime ahkam kesiyosun la sen xd xd k*rde bak. Cocuk oldurun birsey yok asker oldurun birsey yok asker karisini oldurun birsey yok ama silvanda cizrede temizlik yapincada #silvandakatliamvar yazarsiniz. siz oyle igrenc bir etnik dokuntusunuz ki sizin kundaktaki bebenizden 90 lik dedenize kadar katledip soykirim yapmak lazim xd xd beyinsiz diyenler k*rt olup Türklerin kurdugu ulkede bize ahkam kesiyor beyinsiz diyenler Türklerin kurdugu sitede bize caz yapiyor beyinsiz diyenler mezapotamyada esseklik yapip anadoluya yerlesiyor ve yedigi kabi pisliyor. hssktir ordan mk k*rdu seni. Yaşasın Irkçı Türkiye ! Kahrolsun halkların kalleşliği !

• Ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • kürt türk ayrımı yapılmaz cok düzgün kurt arkadasarım var aslında kurt olsun türk olsun insnalık önemlı türklerdende cok kalıtesız ınsan cıkarken kurtlerdende cıkabılıyor yanı bu ınanlık meseslesı

0|0
    0|0
  • kürtleri antisempatik hale getirmek isteyenler var bunlar kürtleri kullanmak isteyenler akıılı kürtler zaten türkleri sever çünkü türk kolundan gelmedir aslında kürtler

0|0
    0|0
  • Faşist kürtler sevmez

0|0
    0|0
    • bunların oranı çok yüksek mi yoksa düşük mü faşist olanlarının yani

• Çoğu faşist

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben kürtleri hiç sevmem ne dusunulerse dusunsunler

1|5
    0|0
    • sorum sana değil ki sen niye atladın şimdi

• Orasını burasını açıp günde 20 kez nasılim dudaklarim nasil gozlerim burnum nasıl diye soru soran basit bir kızı kürtler sevmez zaten. Seveninde niyeti bellidir ;)

• @JusteLaPaix anan dir senin basit nOrosbu seni ben sizin gibi bir tarafimi acip göstermedim kusura bakma surtuk

• Bizde ırkçı olmayan Türkleri seviyoruz

1|3
    0|0
  • Kesinlikle severim, eğer ki Vatanıma hainlik yapmazsa. PKK Örgütünü desteklemiyorsa, Kürt benim Kardeşimdir.

0|1
    0|0
  • Adamına göre davranıyorlar artık

0|1
    0|0
  • Keşke elimden gelse de bütün Türkleri evimde agırlasam. O zaman şüphesiz , derdinizki bu Kürtler ne misafiperver içi güzel insanlar. Yani demek Istedigim şu: Siz bir iki tane Kürt tanıyıp da kotusune denk gelince onlara sevgisizlikle yaklasirsaniz , onlari taniyamazsiniz. Bırakın size ne kadar sevgili olduğumuzu gösterelim.

0|0
    0|0
    • ben ayrımcılık yapmıyorum yanlış anlama. türkiyede kürt olmanın çok zor oldugunu düşünüyorum bu kadar baskı bu kadar ırkçılık. sosyal medya da kürt yazılacağına k*rt yazmalar daha çok şey. bunlara rağmen kürtler türkleri sevviyor mudur acaba diye merak ediyorum. senin kesin görüşün ne açık konuş lütfen gerçekten merak ediyorum

• Kürtler elbette Türkleri seviyor,. şimdi diyeceksinki neden bunca şeye rağmen seviyorsunuz. Seviyoruz çünkü suçlusu siz değilsiniz. Görünen şeylerin doğru olmamasi.

• Bizim ülkemizde yasiyorlar bir zahmet sevsinler, ayrica kürt arkadaslarim var birsuru hepsi beni cok sever

0|0
    0|0
  • ben direk herkesten nefret ediyom ırk ayırmadan

1|0
    0|0
  • Irkci değilim.
    Pkk yandaşlarından nefret ediyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Seven var

0|0
    0|0
  • Mal insandan anca böyle bir soru çıkar.

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapmak doğru değil.
    Insan olsun kürt veya Türk farketmez yalnız vatan haini olmasın.

0|0
    0|0
  • Severim cok tatlilar bence hatta fazla seviyorum

0|0
    0|0
    • kürt müsün

• anladım. sen tam kürt müsün bu arada?

• Hayir kurt bile sayılmam aslinda ama babaannemler falan kürtçe konusuyolar

• İster sevinsinler isterlersede sevmesinler hayatımıza ne bir artısı ne de bir eksisi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...