Başka bir ülkeye gitmek isteyenler?

Hayat şartları malum kenarı para atamiyoruz diğer ülkedeki insanlar para atıyor hemde yiyor içiyor biz ise her ay boşa çalışıyoruz resmen okuyoruz iş yok iş olsada maaş ilkokul mezunu adamın aldigiyla aynı madem biz keriz gibi neden okuduk 10 15 yıl diğer ülkelerde böyle sorunlar yok ama bu ülkeden artık sogudum benim gibi düşünenler varmı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• belli hiç yabancı çevren olmamış,, misal amerıkalı komsularımız , amerıkadayken adam 2 iş , eşi 1 iste calışıyorlardı , yetisştiremeyiip üstüne eve zamanda kalmıyormusş, buraya geldiler , tabii unıverstde ingilizce hocası ve yabancı da olunca ohh normalın 2-3 katı para alıyorlar , ve acayip rahatlar ,.. amerikanın çoğu boyle , ingiltere de aynı ve pahalı ,, hele amerıkada bir gun geciktir kirayı ertesi gun atılıyorsun,, balkanlar fakir zaten , ayy nebilim afrikada da gozlemlediğime gore kendine yetecek kadar,, sen nereden bahsediyon mesela? en iyisi turkıye bence ,,

0|0
    0|0
    • En iyisi Türkiye mi 10 15 yıl okuyosun ilkokulmezunuyla aynı parayı aliyosun ya kusura bakma da bu ülkeden cacık bile olmaz

• illa ki vardır da , ben gittiğim yerlere gore karşılastırdım da ,, bir de refahı ve ekonomımızın ilerlemesini göz onunde bulundurarak demıstım de ,, yanı sen de haklısın tabii ki ,, ama gıt ıkı gune ozlersın benden demesı :))))

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediğin sebeplerden değilde belli bir dönemlik gitmek istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kolay değil işte.

0|0
    0|0
  • Artik konusmaktan yoruldum gidicegim. ben zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Emin ol gidilecek bir ülke bırakmadı Tayyip amca. 3 kıta ilerimizde bile bizi rezil edince hiç bir ülke bizi kabul etmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...