Artık bu ülkeden gitmek istiyorum?

Hiç kenarı para atilmiyor bırakın atmayı her ay daha çok batiyorsunuz diğer ülkelerde adamlar yiyor iciyorbl üstüne para ayırıyor adamlar emekli oluyor 2500 euro paralar alıyor emekli olunca dünyayı geziyorlar biz emekli olunca bile çalışıyoruz söyleyin afrokadan farkımız ne sadece tok kalmamizdan başka benim gibi düşünenler varmı?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Diğer ülkelerde bu şansın olması için eğitim alman lazım. Yurtdışındaki eğitimler de bir tuhaf. Özellikle avrupada..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Halk daha fakirledi. Ev almak isityorsun 100.000 tl krediye 195.000tl geri ödüyorsun ama annemin anlattıgğına göre ecevit zamanında herkeste çok para oldugunu soyledi, herkes 5-6 aylık maaşınla ev alabildiğini söylemişti. Şimdi dolar 3 tl oldu ustune faizler arttı, intiharlar çoğaldı. yerli uretim yok denilecek kadar azaldı, bunun olmasını birileri istiyor anladın mı? Boyle herşeyin ust uste gelme (plan olmama ihtimalini gozonunde bulundurursak) ihtimali soylermisin bana? O yuzden turk halkını zayıf bırakmak istiyorlar maddi ve manevi yonden. 1970'li yıllarda halk kendi hakkını arıyordu en azından şimdi oyle mi? köle gibi çalışıyor saatlerce. Şuanda kriz var ulkede, sağolsun medya yandaşı çok meşgul. Halkı uyutma derdinde.

Bende gidicem ulkeden çunku kendimi perişan edemem, 50 iş başvurusunda 49u olumsuz donuyor artık, oyu zden perişan edemem kendimi burada.

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim 3 5 biseyler biriktirip bende gitmeyi düşünüyorum artık yeter

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• haklısın.. biz emekli olunca değil yurt dışına çıkmak ilden ile gidemiyoruz

0|1
    0|0
  • Seninle hemfikirim ama bunların böyle olmasına izin verende yapanda hak edende biziz türk halkı olarak o ornek gösterdiğin avrupa ve diğer gelişmiş ülkelere göre ne vasfimiz var dünyada uretmiyoruz dürüst çalışmıyoruz eğitim öğretim olarak geriyiz batıl inançlarımız var mesela nasa boşuna uzay araştırmaları yapıyor salak bunlar diyen bir adama peygamber gibi tapan insanlarımız var daha yazsam bunlar bitmez bütün bunlar ortadayken sence biz onlar gibi bir yaşamı hakediyor muyuz?

0|0
    0|0
  • Onu bu ülkenin sanayicilerine söyleyeceksin... 80 yıldır ne üretmişler gıdadan başka... Araba markamız bile yok, katma degerli hiçbir ürün yok nerdeyse... Koskoaca sabancı holding market açıp duruyor, teknosa gibi zincir magazalarla milleti sögüşlüyorlar...

0|0
    0|0
  • ben de

0|0
    0|0
  • Afrikadan farkımız mi? Haklı olduğun noktalar var ama afrikadan farkımız, avrupa ile aramızdaki fark gibi. ;)

0|0
    0|0
  • Kim kandırdı seni abisi yok öyle bir dünya.. En azından senin için

0|0
    0|0
  • Git hiç durma derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...