Pembe taksiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

çok fazla aptalca değil mi? ayrımcılığın zirve yapmış hali. güya kadınları korumak içinmiş. niye kadınlar kendini koruyamıyor mu? koruyamaz tabi kendine inancı yokki. neden kadınlara güçlü olduğunu savaşabileceğini öğretmek varken kaçmayı ötekileştirilmeyi öğretiyorlar. hem neden her erkeğe sapık damgası vuruluyor? bunlar bizi ayırmak birbirimizden nefret ettirmekten başka bir şeye yaramaz. şiddetin bitmesi için yapılacak tek şey insanlara kadın, erkek, siyahi, beyaz, genç, yaşlı değil insan gözüyle bakılması ve eşit değer verilmesidir. siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

• olumsuz bakıyorum çok çok saçma bakalım daha ne saçmalıklar göreceğiz
    50% (8)50% (9)50% (17)Oy Ver
  • olumlu bakıyorum pembe taksi olayına
    50% (8)50% (9)50% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
gizli pembiş kardeş engellemekle olmuyor bu işler korkaksınız işte
engelliyorsunuz çünkü söyleyecek bir şeyiniz yok haksızsınız. benim söyleyecek cevabım var görüşümün arkasındayım. ama siz bir şeyler uydurup laf soktum triplerine giriyorsunuz. nefret ediyorum sizin gibiler yüzünden pembe taksi vs vs şeylere maruz kalmaktan. gidin mor taksi mi pembe taksi mi mavi taksi mi ne istiyorsanız ona binin. esaret altında yaşayın. hep kaçın sizin gibi korkalarada bu yakışır.

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle karsiyim.

1|0
    0|0
    • Daha çok ayrımcılığa neden olur, ayrımcılığın ebedi ustası olan bu topluma bedavadan ayrımlıcık dersi veriyor

• Aynen oyle. Iyice boku cikacak bu taksiyle sinirli kalmaz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Dun de benzer soru soruldu. Kesinlikle sacma bir şey. Bunu yapmak yerine erkeklere ahlak dersi versinler.

1|0
    0|0
  • Bazısı çok hıyar

1|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir olay hem bayanlar güvenle binecekler hemde o taksiyi kullanacak bayanlara işkapısı acılacak

0|0
    0|0
  • ay çok tatlış

0|0
    0|0
  • Olması lazım ama ozaman ayrıma giriyor erkek erkek arkadaş olmalı kız kızla olmalı gibi bişe oluyor fikir olarak olabilir ama ne kadar uyum saglanıcak işte orda sıkıntılar olabilir

0|0
    0|0
  • Yapılması güzel bisey her kadın kendini koruyamaz ki isteyen biner binmez...

0|0
    0|0
  • İsteyen pembeye biner isteyen sarıya.. Müşteri odaklı pazarlamanın bir örneği

0|0
    0|0
  • Dolmuşta veya otöbüste fortlanmak hoşuna mı gidiyor? Millet abaza

0|0
    0|0
    • öyle bir şey bir kere bile başıma gelmedi ve buna şahit olmadım. kaldıki öyle bir şey olsa susmam ağzına yerleştiririm ve onu orada rezil ederim. zaten onları rezil etseler daha cesaret edemezler öyle şeylere. millet abazaymış sadece abaza mı katil hırsız birdünya insan var bir sürü insan çeşidi var. şimdi sokakta katiller kapkaççılar var diye farklı sokak yapıp ordan mı işleyelim? bu mu doğru olan bu mu çözüm? yoksa bunlardan kaçmak yerine savaşmak mı?

• ben bunu aşağıda bir üyeye yazdım korkacak bir şeyim yok kaybedecek bir şeyimde yok
      sizin gibilerin yazacağınıda tahmin ediyordum yinede sordum bu soruyu

• Bu kizin algilama guclugu var ve erkeklerle dip dibe olmak istiyor belli ki fantezisi var☺😉

Kızlar Ne Diyor 4

• Gizli olman ne kadr sacma dusundugununde gostergesi madem bu kadar curetkarsin koy kendini ortaya😉pembe otobus dolmus vs bunlar kadinlari korumak amacli degil rahatsiz olduklari icin dusunulen birsey. ben karsimdaki erkegin niyetini bilemem onun nefesi ensemde olmasi gerekmiyor. gecen bindim trene ust uste insanlar les gibi kokan bir adam dibimde nefes alip veryr bu beni rahatsz ediyor anliyor musun? ayrimcilik degil bu.. edep ahlak.. hem muslumaniz cok sukur dip dibe olmak zorunda degiliz erkeklerle!!!

0|0
    0|0
    • sen yobazsın bence herneyse beni ilgilendirmez ayrıca ben bundan çok daha cesaret isteyen sorular sordum gizli olmadan şu an gizli olmamın başka bir sebebi var. ister inan ister inanma çokta umrumda değil. seni inandırmak gibi bir amacım yok :) bu saçma düşünceyi İslam a kakmayın ayrıca

• boş boş konuşma be bana f*ahişe demek istedin besbelli fantazileri var diyerek. şimdi, gelipte edepli kız numarası yapma. seni insandan sayıp konuşanda kabahat

• Edepli kiz numarasi yapan kim? herkesin bir fantezisi olabilir senin gi i ifsa etmiyor canim.. hangi kadin bir erkekle dip dibe olmak ister? senin gibiler

• Abazalıkta çığır açan bir çağda yaşıyoruz dolmuşlarda otobüslerde hayvan gibi bacaklarını açan insanlar var gayet anlamlı olmuş

0|0
    0|0
    • savaşmak yerine kaçmak :/
      iyi kaçın kaçın bir yere sıkıştığınızda ezerler zaten. kaçan insanların iyi bir sona vardığını hiç görmedim

• Söylediklerinde sonuna kadar haklisin. Kesinlikle çok yanlış çok saçma ayrımcılığı daha da artıyor bunun yerine erkeklere ahlak dersi versinler bunlara söyleyecek sözüm yok. Ama bütün bunlar uzun zamanda olacak şeyler. ne yazık ki ülkemiz adına kısa vadede düşünürsek en azından bu olayların bir kısmını engellemek kadınların daha içi rahat olmasını sağlamak için güzel bir fikir bence

0|0
    0|0
  • her erkeğe sapık damgası vurulması kötüde sen aksam bir taksiye binersen tecavüze uğrarsan suçlusu devlet olur. Ama o pembe taksiye binip düzgünce evine gidersen ayrımcılık var diyede konuşursun böyle. Hayatta bütün erkekler şerefli değil anlamanız için illa yaşamanız mı gerekiyor? çok kötü olanları var savunuyorsan kendini haklısın ama yok savunamıyorsan tehlike yaşayacaksan ya git yaşa ya da itiraz etme hiç bir şey beğenmiyorsunuz. Durduk yere çıkarttılar sanki o pmebe taksiyi

0|0
    0|0
    • bir şey demek bile istemiyorum ne de olsa anlayacağınız yok

• bırak bunları

Yükleniyor...