Dindar numarası yapan insanlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Ben de Allah inancı olan bir insanım. Eksiklerim de var Allah tamamlamayı nasip etsin. Ama öyle insanlar tanıdım ki. Başını kapatıp zina ediyor. Bugün sosyal medyada dini paylaşımlar yapıyor. Yani çok komik değil mi? Ne düşüneceğimi bilemedim.

1|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı bunun hesabını sorar

1|0
    0|0
    • Sorar. Neden tanrrı tercih ettin

• Farsça olan mevla kelimesini kullanırsak sorun yok, Türkçe olan Tanrı kelimesini kullanırsak faşist oluruz bu ülkede.

• Olmazsın olmazsın merak etme

En İyi Kız Görüşü

• yorum dahi yapamıyorum öylelerine

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• olaya öyle bakmaman gerekiyor insanlar hata yapabilir bu hataları yapması onu bu işlediği fiilden sorumlu tutar diğer konuştuğu konular bu bağlamda değerlendirilmemeli

2|0
    0|0
  • boşver gitsin

1|0
    0|0
  • Bir kız arkadaştan duymuştum facete ayet paylaşıp evli adamlara aşkım diye mesaj atıyorlarmış üstelik facete evli oldukları açıkça yazdığı halde. Maalesef öyle insanlarda var boşver bu din inanç meselesi değil şahsiyet meselesi.

1|0
    0|0
  • Ne demiş Mevlana "Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol"

1|0
    0|0
  • Bunlar münafıklıkta mâhir olmuşlardır.
    Sen onları bilmezsin, biz onları iyi biliriz.
    Biz onlara iki kez azap edeceğiz. Tevbe: 101

1|0
    0|0
  • Evet onlardan bizde görüyoruz. İyi insanlarla karşılarız umarım.

1|0
    0|0
    • Amin inşallah ya. İnsanların içinden ne çıkacağı belli olmuyor

• Aynen malesef. Günümüz dünyası birde herşey menfaat üzerine kurulu malum..

• yalandır yaa*-

1|0
    0|0
  • Var hatta ispatli

1|0
    0|0
  • Dindar numarasi yaptığını dusunuyorum

1|0
    0|0
  • Bayanlarda cok goruyorum. Genelleme yapmak istemem ama kapalilar aciklardan daha beter.

0|0
    0|0
    • Bu genelleme yanlış olur. Ben de kapalıyım. Açık kapalı farketmiyor insan samimi olmalı.

• Hangi sıfatla çıkarın lan başörtünüzü diyebiliyorsun? Yeterince saçmaladın

• Zina ve masturbasyon yapip tovbe etmeyenler icin.

• imam osurursa cemaat s ıçar işte

0|0
    0|0
  • Hepsinin ak partili olduğunu düşündüğüm hede.

0|0
    0|0
  • kişiliksiz olduklarını..

1|0
    0|0
  • Bende yediği halt kalmayıp sonradan kapanan çok kız tanıyorum.

1|0
    0|0
    • Aklı başına gelir kapanır ona bir şey diyemem. Allah kabul ettiyse tövbesini, bize laf düşmez

• Valla millet beni ilgilendirmiyor. Allah bana imandan kurandan ayırmasın. :/

1|0
    0|0
  • Aşlah bildiği gibi yapsın onları yeminle iğreniyorum cuma namazında hoca vaaz verirken tel açıp sevgilisine namazsan sonra sana çakmaya gelicem diyen duydum

1|0
    0|0
    • Amin. Allah bildiği gibi yapsın

• Sokak ortasında sevgilisiyle yiyişen kızlar gördü bu gözler o zaman anladım giysiyle karakter belli olmuyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşırı tiksiniyorum bir de her yerde dini inancının gosterisini yapan insanlar var tekmeyi yapıştırasım geliyor

1|0
    0|0
  • Her yerdeler!!

1|0
    0|0
  • sevmiyorum öylelerini bende üniversiteyim bilinçli bir şekilde kapananlara lafım yok !! mesela ben içki içmiyorum ama bazı kapalılar akşamları bara gidip içki içiyorlar !! boşuna kapatıyorlar başlarını

1|0
    0|0
  • En gicik oldugum insan tipi ^^

1|0
    0|0
  • Bakma sen onlara.

1|0
    0|0
  • Komik

1|0
    0|0
Yükleniyor...