Kızlar, İki arkadaşımın arasında kaldım ACİL?

kızlar yaklaşık 3-4 senedir baya yakın olduğum bir arkadaşım var, neredeyse herşeyimizi paylaştık onunla gelecek planları yaptık ünv de aynı eve taşınacaktık yurtdışına beraber gidecektik bir grup kuracaktık birsürü hayallerimiz vardı adı ayşe. geçen sene de yeni okulumda deniz diye bir kızla tanıştım. ayşeden çok farklı. bana da ters düşen bir kız ancak iyi anlaşıyoruz sadece biraz agresif bir kız, sert çakışabiliyor. çok yakın arkadaş olduk denizle onunla da herşeyimizi paylaştık daha 1 sene oldu ama. ayşeyle okullarımız ayrı düşünce bir de ortaya deniz girince neredeyse hiç buluşamamaya başladık. aramız açıldı. buluşacağımız günlerin planını yapmak dışında konuşmuyoruz bile. arayıp sormuyoruz birbirimizi. ancak buluştuğumuzda eskisi gibi davranıyor bana. ben eskisi gibi yakınlığımı koruyamıyorum. çünkü denizin kıskançlığı yüzünden bana attığı tripler yüzünden bu sefer denizi kaybedicem gibi hissediyorum. denizle konuşurken ayşeyle aram açıldığından bunu ona da anlatıyorum. ayşeyle aramın bozuk olduğunu düşünüyor ki bana göre de biraz öyle. ayşeyle ne zaman buluşsam bunu denize söylemem gerek yoksa bir türlü öğrenir. ya dolaylı yoldan söylüyorum ya bahane uydurmak zorunda kalıyorum. ve bu beni çok yormaya başladı. mesela bugün küçük bir sorun oldu denizle aram bozuldu. akşam ayşe bana mesa attı buluşalım diye bende bahane bulamadım olur dedim sabah kahvaltıya gidicez. sabah uyandığımda denize bir bahane bulmam gerek ancak ayşe bir yerde durum fotoğraf herhangi birşey paylaşsa ve bunu deniz görse bana kırılır. yalan söyledim diye 1-2 ay benimle konuşmaz doğruyu söylesem diyorum ama ayşeyle aramızın kötü olduğunu biliyo buluşmak istemiyorum desem neden buluşuyosun der ayrıca şu anda da denizle aram kötü düzeltemiyorum.
yani ben denize odaklansam ayşeyi kaybedicem ayşeye odaklansam denizi kaybedicem. ikisine de odaklanamıyorum bunun bir nedeni de deniz. ayşeyle isteyerek buluştuğumda bana tripleniyor. triplenmemesi darılmaması için bahane bulmam gerek kızlar yardım edin

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Denizin sorunu. kesinlikle ayşeyle aranıza girmesine izin vermemelisin buna hakkı yok. Bahaneyle bir süre yürütürsün ama daha beter kalp kırarsı ayrıca kadınların 6. hissi kuvvetli sende biliyosun yapma. Ayşenin hiç bir suçu günahı yok. Resmen sen mesafe koymuş durumdasın. Affettir kendini. Denizlede görüş ilk tepki vercektir ama gerçekten arkadaşınsa durumu anlicaktır.

1|0
    0|0
    • ayşeye göre aramız zaten iyi benim onu sevdiğimi biliyor kendimi affettirmem gereken bir durum yok ayşede ancak onun bana davrandığı gibi ben ona davranamıyorum yani denizden sonra böyle oldu. bir bakıma değiştim tarzım değiti düşünme şeklim falan bir aşık oldum falan eski benden az uz şeyler kaldı yani.. şimdi ayşeyi olgunlaşmamış görüyorum davranışları çocuksu geliyor daha aşağıda duruyomuş gibi görüyorum ama böyle görmek istemiyorum. ayşeyle aradaş olmak istiyorum çünkü benim dışımda arkadaşı yok yani ben olmasam çok kötü durumda olurdu. aynı şey denizde de geçerli. farklı şehirden geldiği için ordaki arkadaşlıkları da koptu burda da bir ben varım işte. ikisini tanıştırdığım gün ayşe çok kıskanç davrandı yakın davrandı benim dermişcesine bunun üzerinde deniz de tepki gösterdi tabi ama belli etmemeye çalışıyor yani arada kalıyorum.

• denizle konuşurken bana arada ayşe kadar olamasam da tarzında cümleler kuruyodu. bir gün benim için önemini anladığımda o zamanlarda ayşeyle de aramız bozuktu denize ayşe senin kadar olamadı dedim kız çok sevindi ama benim içim hiç rahat etmiyo yani öyle demeseydim keşke diyorum bazen çünkü ayşeye de değer veriyorum ama hani birisinden birisini seçmek zorunda kalsam seçemem yani ayşeyi da hala biliyorum ortadaki yalan şu deniz benim onu eskisi kadar sevmediğimi sanıyor işte buluşmak istemediğimi konuşmak istemediğimi sanıyor oysaki öyle bir şey yok. ayşeyle buluşurken denize anlatıcam diye canım çıkıyor araya bir şeyler katıp anlatıyorum hep. benim de sorunum bu. büyük bir hata benim yani. denize anlatırken altı üstü ayşeyle buluşucam demem gerekirken gidip de durumu abartıyorum denizi kaybetmemek için ayşeyi eziyorum gibi oluyo (kendi isteğimle gittiğimi söylesem bana triplenecek) kendime çok kızıyorum bunu yapmak istemiyorum bahane arıyorum o yüzden

bu arada cevabın için çok sağol

• şöyle bir durum da var her yaz ayşeyle tatile gidiyoruz geçen tatile gittiğimizde aramız iyiydi denizle de o kadar yakın değildik bu yüzden sorun olmadı gidişimiz ama ne olduysa bu sene oldu işte aramız çok iyi olduğundan ayşeyle de kötü olduğunu sandığından ayşeyle bu sene de tatile gitsem onun çok sinirine gider tersine gider. ayşe de bu sene italyaya gidelim diyor ben gitmemek için bahane uyduruyorum para yok diye. aslında gitmek için can atıyorum. ama bunu denize söylemek cidden çok büyük yürek istiyo. yani 1 saatlik kahvaltı için bütün günümü zehir ederken 1 hafta italya için kim bilir neler olurdu.

Yükleniyor...