Şu an uçurumun en kenarındayım. Bir adim daha atarsam dusucem. Peki bu nasil duzelir? Allah rizasi icin yardim +1 ?

bir yurtta kaliyorum. Gireli 4 ay oldu. Yeni oldugum zamanlarda bilmiyordum ve bir kiza daha onceden asik olmus oldugum bir erkege cok benzedigini soyledim. Sonra bir gun kizin cantasindan (seni seviyorum, asigim, erkege benziyorsun) vb. vb gibi biseyler yazili bir kagit cikmis. Bu kizda benden suphelenmis ve benim adimi vermis. Bu yurtlardada daha once kiz kiza gibi pis seyler oldugu icin tedbir asiri aliniyormus. Yepmadigumi soyledim. Kim ne kadar inandi onu bilmiyorum. Simdide herkes benden nefret ediyormus gibi geliyor. Biraz karakter olarakta bos bir insanim. Sacma sapanlikta vardir. O yuzden benimle arasina mesafe koyan insanlar oldu. Kendimi yerlerde hissediyorum. Acaba diyorum hareketlerime ceki duzen versem vede yanlis anlasilmamak icin herkesle arama mesafe koysam hersey duzelir m?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Düzelir tabi canım takma bu kadar

0|0
    0|0
    • İnsaallah oyle olur. Cunku hem cikma gibi bir seyim yok vede cok alinganim uzuluyorum

• Anladım canım. Umarım düzelir -ki eminim düzeleceğine. Sıkma canını derslerine asıl daha çok

Yükleniyor...