İnstagram da geri takip yapmayanlar?

Instagram da takip istegini kabul edip geri takip yapmiyanlar sizcede cok gicik degil mi 😒 bir insan neden yapar bunu? takiplessek nolur yani 😈

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ürettiği fotoğraflar ilgi alanıma girmiyorsa takip etmem. Takip ettikleriminde yıllardır paylaştığı tüm gönderileri istisnasiz görür ve bakarım. En fazla 150 kişi kadar olur takip ettiğim. Bunları bir insan neden yapar bunuya ben cephesinden açıklık getirmek için yazıyorum. Bana gıcık olma hakkınız her zaman baki :D

0|0
    0|0
    • Kendi fotografimizi paylasiyoruz ya :D
      Aslinda benimde ilgi alanima girmiyor bazilari ama maksat arkadaslik maksat takiplesmek..

• Bakın işte bakış açımız farklı burada. Ben orayı sanatsal fotoğrafçılık adına takip ediyorum. Benim ilgi alanıma bu yönüyle giriyor. Yoksa birisi tamam çok hoş birisi de olabilir onun 50 çeşit değişik değişik fotoğrafı ilgi alanıma girmiyor. Dediğiniz gibi öyle paylaşım yapan kişilerin hep tanıdık çevresine hitaben yapıldığı izlenimi oluşur bende. Yeni bir arkadaş edinme amaçlı o platformu kullanmam. Ha uzun yıllar paylaşımdan ötürü tabiki doğal bir arkadaşlık doğuyor o ayrı. Tercih meselesi tabiki. Siz yine gıcık olmaya devam edebilirsiniz :D Şaka bir yana kriterler farklı olabiliyor yoksa bunu büyüklük veya bencilce bir yaklaşım olarak yapanda elbet vardır ama her takip edilmeme durumu da bununla ilişkili değil. Bunu paylaşmak istedim. İyi akşamlar.

En İyi Kız Görüşü

• Egobacim ego lanetler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen takip isteğini kabul ediyorlar ama geri dönmüyorlar

1|0
    0|0
    • Birazdan geri takip yapmayanlari tek tek silicem merakli degilim fotolarina yani maksat takipleselim.. akrabalik baglari guclensin fala filan diye istek atmistim :D

Yükleniyor...