Kendimi olmak istemediğim bir insanı olmaktan nasıl kurtarabilirim?

merhabalar; ben çok utangaç bir insanım ve insanlarla pek ilişki kuramıyorum. benim sorunum şu kendimi sürekli küçük duruma düşürüp garip davranmak; şöyle ki sınıftayız sınıfta otururken birisi bir soru soruyor herkes o kişiye yönelip arkasına dönüyor ama ben bakamıyorum çünkü çok utanıyorum. aslında bu ilk zamanlardaydı şu aralar rahatım bu konuda ama sorun bu da değil, ben insanların huzurunu da bozuyorum. Garip tiklerim var birisi bana bakınca kafamı istemsizce sallıyorum ve o kişide yanlış anlıyor yan sıramda oturan bir çocuk var o çocuk hareket bile etse kafamı istemsizce sallıyorum çok garip olduğunu biliyorum ama tik gibi bir şey bu ve o da yanlış anlıyor. Bütün ders boyunca çocuk acaba bana bakıyor mu diye düşündüğümden derse odaklanamıyorum ne zaman gülse falan garp hareketler yapıyorum tabi o da benim deli olduğumu ve onla bir sorunum olduğunu falan düşünüyordur herhalde. şu an tam anlatamadım ama çok garip bir şey bu boş yere triplere girmiş gibi davranıyorum çocuğun da huzurunu bozdum. okulda da yine bir kız kızın yanından geçerken yürürken çok garip yürüyorum sanki dikkat çekmek istiyormuşum gibi hatta geçenlerde yanlış bir hareket yaptım aslında şu yüzden kız güzel bir kız bende sanki onu kıskanıyormuş gibi davranıyorum aslında kıskandığım için değil ama o benim onu kıskandığımı düşünecekmiş gibi davranıyorum biler bile zorla kendimi onu kıskanıyormuşum gibi davranmaya çalışıyor gibiyim yani aslında kızı kıskanmıyorum ama sanki onu kıskanıyormuş gibi davranıyorm neden bunu yaptığımı bilmiyorum ama bunu engelleyemiyorum. Yolda yürürken de insanara nasıl bakıcağımı bilmiyorum yine aynı şekilde hava atıyormuş gibi yürüyorum sanki ama aslında bunu yapmak istemiyorum sınıfta da &o

Güncellemeler:
sorunun devamı çıkmamış sanırım sonuç olarak nasıl doğal davranabilirim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kendin gibi olmaya çalış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba, bence bir uzmandan yardım istemelisin. Normal davranıyor ama keninin normal davranmadığını düşünme ihtimalin de var.

0|0
    0|0
    • bence de halısın belki de herkesin başına geliyor ya da insanlar yaptıklarımı garip bulmuyor da olabilir ama ben bunu düşünmekten kendimi alamıyorum ve stres oluyorum çk büyük bir sorun deği tabi ama sormak istedim belk böye insanlar da vardır ya a birileri öneride bulunabilir diye sağolun

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakalim insanlar ne diyecek ben suraya bir yerleseyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...