LG G3 uzun süre kullananlar baksın :) ?

Lg g3 alacağım yakın zamanda sizce alayımmı alacaktım ama kasa çatlaması ve kendi kendine kapanıyormuş heralde şarj ve ısınma sorunu sıkıntı değil tüm telefonların şarjı gidiyor ama kasa çatlaması ve kendi kendine kapanması sıkıntı biraz öyle şeyler oluyor mu olmuyor mu lütfen düzgün cevap bir de telefon ve ses performansı nasıl?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eski kullanıcı olsamda kardesim ben g3 kullanicisi olarak sana objektif cevap vermeye calsicagim. eger video ve oyun oynarsan sarj muhtesem bir hizla azalir. ama bu benm icin sorun degil cunku ekran muhtesem. genel anlamda skntisi olmayan bir cihaz titan g3 um vardi arkafasim israr etti ona sattim ardindan bu cihazin ayarinda bir cihaz bulamadigim icin beyaz renk g3 aldim tekrar. tavsiye ederim.
    en iyi görüş verirsen memnun olurum teşekkürler.

0|0
    0|0
    • Sağol cevabın için verdim en iyi görüş :) ben oyun azda olsa oynarım ama öyle yüksek oyunlar değil videoda ara sıra izlerim pek izlemem zaten :)

• Dediğim gibi güzel kaliteli tavsiye edilebilir telefon alırsan da şimdiden güle güle kullan. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• yoo ben 1.5 yıldır kullanıyorum şahane bir telefon problemm olmadı henüz dağlara taşlara nazar değmesn

0|0
    0|0
    • :) Sağol cevabın için alırım o zaman

• :D tamamdır alıcam ya kararımı verdim artık :D Sağol cevabın için

• rica ederm :9)

• Kendi kendine hiç kapanmadı da kasa çatlaması ne ola ki, ilk defa duydum. :/ Şarjı çok iyi gidiyor, kolay kolay ısınmıyor.

0|0
    0|0
  • Yoo ben memnunum.

0|1
    0|0
  • Ben yaklasik 5 6 aydir kullaniyorum kendi kendine hic kapanmadi ilk baslarda sarjdayken biraz isinitordu ama sinradan olmadi kasa catlamasina gelince kilifini hic cikarmadim ben hicde duymamistim senden once cizik bile yok anliycan

0|0
    0|0
    • Tamamdır ozaman herkes olumlu cevap verdi alırım sanırım titan renginden :)

• Peki sen birsin yalnizca suna dikkat et sarydayken oynama yoksa 24 saatde bile dolmaya bilir :) baslarda bende oyle oldu sajda oynayinca dolmadi falan sonra duzeldi birde sarj aletini kimseye kullndrma benimkini oda ark kullndiktan sonra tel ilginc bir sekilde kabul etmedi yenisini almak zornda kaldim

• tamam ama akrabalar misafirliğe felan gelince mecbur kullandırtmak zorunda kalabiliyorsun :)
      zaten şarjdayken oynamam birini arıyacaksam ararım anca :)

Erkekler Ne Diyor 3

• uzun süre kullanıyorum üstelik cebimden düştü betonun üstüne 2 takla attı kendi kendine de kapanmıyor kısa devre yapmamışsa böyle sorun olmaz. bende bir sorun yok fiyatı da düştü zaten imkanın varsa g4 alabilirsin 1600 tl fiyata düşmüş gayet tatminkar telefon.

0|0
    0|0
    • imkanım olsa alıcam g4 ama yok malesef oyüzden g3 alacağım 1650 tl taksitli fiyatı herhalde alırım artık kimse olumsuz cevap vermedi sağol cevabın için :)

• 1.5 yıl oldu neredeyse hiç bir sıkıntısı yok :) kasa çatlaması da ilk sürümlerinde oluyor.

0|0
    0|0
    • haftaya felan alıcam da olmaz yani kasa çatlaması alırım :)

• evet ilk seri ve çatlama olmamış. ) şans yani bu senin için :) benim telefonun Şu an altında ve üstünde çatlak var :) durduk yere çatlıyor telefon. en hafif darbede falan gidiyor ) ama şans işte senin ki..

• @vceneviz çatlama hoparlör yerinde bir çatlama oluyor ama olmuyormuş artık heralde zaten :)

• Hayvan gibi kullanmazsan bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • nasıl yani hayvan gibi kullanmak derken?

• iphone 6 kullanıyorum. sağa sola atıyorum. araba kullanırken 20 kere düştü. yanları gitti. diğer kullananlara bakıyorum tertemiz telefonlar

• yok kardeş ben öyle kullanmam :) Sağol cevabın için

Yükleniyor...