İsveçliler neden norveçsiz?

bütün gece bunu düşündüm gözüme uyku girmedi... sonra finlandiyayı düşündüm... iskandinav sendromu olabilir mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü aslen rus mafyası bunlar

0|0
    0|0
    • ne alaka mk... rusya nere noveç nere... yıldız ne işe yarıyor diye bakayım derken yanlışlıkla verdim sana zaten en iyi görüşü... ne beleş şanslı adamsın ya.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sene 1824'te İsveçin şimdiki başkenti olan Stokholm'de İsveç - Norveç arasında çıkan Norveçkov savaşında İsveçliler bütün Norveçlileri sınır dışı etmiştir. Bu yüzden o tarihten bu yana İsveçliler norveçsizdir

0|1
    0|0
  • Finlandiya, İskandinav ülkesi değildir. Bu yüzden uykusuz kalmış olabilirsin.

0|1
    0|0
    • @Ghettoroom

Tipe bak. Seni karşıma alıp cevap bile vermem. Finlandiya, İskandinav ülkesi değil.

• valla finlandiyanın iskandinavyaya kıyısı olmasından ötürü finlandinya iskandinav ülkesidir fikrimce... eğer senin mantığınla yola çıakrsak lübnanda orta doğu ülkesi olmaz.. ama orta doğuya kıyısı olduğundan lübnanda bir ortadoğu ülkesidir...
      (bknz; coğrafya konusunda bilge tavırlar sergileyen cahil insan iddaları)

• Çıta çok düşük burada ya. Amaan!

Adamlar daha İskandinavya ile Nordic farkını bilmiyorlar, gelmiş benimle konuşmaya çalışıyorlar. Lübnan, mübnan bir şeyler diyor.

Gerçek hayatta karşıma oturup konuşamayacak tipler, burada ötüşüyorlar.

Yükleniyor...