Arkadaş yardimci olur musunuz?

Arkadaslar ben bir hamburger firmasında çalışıyorum. Ama dukkanda ki çalışan hiç bir elemanın ne de mudurlerin hickimsenin birbirlerine karşı olan tavırları sevmiyorum. Herkes birbirine gülüyor arkadan birbirlerinin kuyularini kaziyorlar aynı şekilde benimde . Herkes birbirinin arkasindan konuşuyor. Özellikle bana karşı çok haksızlık yapılıyor. Mesela bundan 2 hafta önce bir arkadas kasadan para çalarken başka bir arkadas bunu görmüş ve restorant müdürüne söylemiş ama restorant Müdürümüz hiç bişey olmamış gibi davranıyor. Ben burdan çıkmak istiyorum ama müdürüm birakmiyo biliyorum bana çok ihtiyaclari var bunu kendileri de söylüyorlar. Sen çıkarsan burasi biter diyolar ama ben artık durmak istemiyorum burda çıkmak istiyorum sizce ne yapmalıyım. ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yalnış bir davranışın yok ki.. senin ayrılmanı gerektirecek bir şeyde olmamalı ayrılacaksa bu onlar olmalı.. değişmesi gerekenlerde... birileri yüzünden kendi yaşamını düzenini değiştirme... sen olduğun gibi kararlı ve güçlü olman gerek..

0|0
    0|0
    • Ama onlar hep yerinde ve hickimsenin lafı sözü Yok onlara çıkmaya niyetleri de yok :(

• rica ederim dilerim her şey olumlu olur... :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Çık ya kime ne aile sirketin degil neticede batarsa batsin.

0|0
    0|0
  • Hamburgerci zincirimi yoksa tek yermi eğer izmirdeysen RCS cafe diye biryer var herkes kanka gibi çok güzel oraya git bence patronlarla naber kanka diye konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • İş bulmadan bırakma heryerde var sesını cıkarmıyorsa vardır bır dumen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...