Evlilik sözleşmesine nasıl bakıyorsunuz?

Ben oldukça iyi bakıyorum ve kesinlikle yaparım inşallah. Çünkü, hiç bir evliliğin ölene kadar sürmesi garanti değildir. Ayrıca, para avcıları yüzünden bu sözleşmenin yapılması zaruri bir hal almış olmaktadır. Evlilik sözleşmesi, evliliğin sona ermesi halinde malların paylaşılmasıyla ilgili bir sözleşmedir. Aklı olan erkek mal ayrılığını tercih eder. Yoksa, kadın erkeğin evini bile elinden alabilir. Bizim kızların bu sözleşmeyi sevmemesinin sebebi ise, para avcısı olmalarıdır. Zira, başka hiç bir sebebi olamaz. Uzun lafın kısası şu ki; hemcinslerim mümkün olduğu sürece mal ayrılığını seçinki, emekleriniz sizi bir aptal yerine koyan, para avcılarının eline düşmesin.

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç saat önce burada bir soru gördüm. Zaten daha önce de olumlu baktığım bir durumdu o sorudan sonra kesin yapılmalı gözüyle bakıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapmayı düşünüyorum. Zira kişileri taniyamiyorsun. Bu erkek içinde kadın içinde geçerli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bana uygun olur boyle bir oneri ile gelse
    Evlenmeden onceki sahip oldugumuz mallar bosandiktan sonra yine kiside kalacak yani kocam bir hak iddia etmemeli ve evlendikten sonra edinilen mallar sonucta bende calistigim icin %50paylasilcak gibi bir madde olabilir yani iki tarafada uygun bir sozlesmew oldugu takdirde neden olmasin!
    Yoksa ben sanmam kimsenin kimsede yani haketmedigi malda gozu olsun

0|1
    0|0
  • Bencede evlilik sözleşmesi olmalı

0|1
    0|0
  • Sevdiğim adam böyle bişey yapsa o kağıtı paşa paşa imzalarım. Ama sonra yüzüne bir güzel tükürür çekip giderim.

0|1
    0|0
  • Cok zengin olsam, belki

0|1
    0|0
  • Bizim kızlarımız para avcısı derken? Sen bunu avrupalı ya da amerijalı bir bayana sunsan onlar kabul eder mi? Etmez.. Bu dünyanın neresinde olursa olsun kadını aşağılamaktır. Merak etme biz kimsenin parasına tamah etmeyiz. 3 kuruşluk maaşınla kime ne havası atıyorsun?

1|0
    0|0
    • Avrupalı kızlarla yapmak gereksiz. Çünkü, bizim kızlar gibi para avcısı olanları çok az sen ise istisnasın. Inşallah en az 4000 civarı maaşım olacak çevremi güçlü ve güçlü tutmayada çalışıyorum. Belki bir ev aldım hiç belli olmaz.

• Gerçekleri söylerdim aşalamazdım. Ayrıca, ne hikmetse diğer ülkelerin Türk kızlarını daima överdim. Başta annemin ülkesi Azerbaycan gelirdi. Neden bunları görmezden geliyon? Demekki aşalamıyormuşun. Yalnızca bizim ükedeki kendini Türk ilan edipte, kürt erkeklerin peşinde koşan, egocu ve para avcısı kızları eleştiriyor imişim. Sana buraya kanitta sunarım. Yorumlarımı devamlı takip eden yakın Azeri kız arkadaşıma etiketlerim. Yapayım mı?

• Hayır istemem

• Senin benim olmamalı evlilikte

0|0
    0|0
    • O zaman, boşanmada hakkınız olmadığı mallara el atmayacaksınız. El atmayı düşünürseniz bu sözleşme zaruri hal teşkil eder.

• Her kadin para avcisi degildir sen once bu on yargilarindan kurtul
    Kesinlikle olumsuz bakiyorum

0|0
    0|0
  • Yapmak istemem

0|0
    0|0
  • Nedemek o ya para Avcısı nedir para azalmasin doye öyle yapiyolar desen anlarım. Para Avcısı ağır olmus yani

0|0
    0|0
  • Yapmam gereksiz görüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben eşimden ayrılıyorm istesem donuna kadar alırım ama onunla mali ıcın evlenmdm zaten ugtasmakta istemem o mutsuz olmak istedi ve yalnız kaldı ben o kadar ona mutluluk sunmama ragmen hayat bu ama sende haklısın bu zmn da var oyle en iyisi de oyle iste ama benm ugrascak dermanım yok adam bıktırdı sadece uzak olsun bana en büyük varlık bu olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazilarina şart

0|1
    0|0
  • işim olmaz

0|1
    0|0
  • Kizlar para avcisi olmus ama yinede karsiyim

0|1
    0|0