Kahve falları spamlarını gormekten bunalanlar bakarmısınız?

arkadaslar mılletın fıncanlarını gormekten kusacam artık. hem gunah, şirk ve gercekten kusma derecesıne geldım ya. ne dusunuyorsunuz bu konuyla ılgılı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım helal olsun sana. Gerçekleri güzel ifade ettin. Ağzına yüreğine sağlık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Millette bir Binnaz abladır gidiyor bakmıyorum o sorulara falan inanma falsız kalma durumu işte bir dönem bakardık arkadaslar arasında ama eğlencesine zaten tuttuğu falan da yok sallamasyon çoğu hikaye 😂😂Ama bazen böyle görüyorum içinde böyle tuhaf şekiller var bakmam diyordum inananlar vardı ama anlattıklarıma kızım inanma böyle şeylere okumuş adamsın diyordum falla fulla olmaz bu işler diyordum

1|0
    0|0
  • Sitede en nefret ettiğim soru tiplerinin başında geliyor. Bazen yanlışlıkla açıyorum ve tüm sayfayı kaplayınca soran kişinin kulaklarını çınlattığım zamanlar da olmuyor değil...

1|0
    0|0
  • Üff iğreniyorum ya kahve içildikten sonra kalan artığına bakıp geleceği ve hayatı hakkında bilgi alacağını sanan veya almaya çalışanları görmek daha da midemi bulandırıyor

1|0
    0|0
    • arkadas dakka bası fıncan goruyorum burda ya. fıncan gormek ıstemıyorum artık hıcbıryerde.

• Cunku insanlar bilgi eksik var. Ve cogu bilgisizlik yuzunden dalalete surukleniyorlar

1|0
    0|0
  • Ben u sitede Şota yi görmekten bıktım !

1|0
    0|0
  • Kahveden sogudum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende günlük içiyorum foto gönderiyorum derya ablaya ama burda paylaşmıyorum

0|0
    0|0
    • sırk oldugunu bılıyorsun dımı. bu derya ablayı da cok yazan var kımse artık.

Yükleniyor...