Anneme 300 tllik oyun aldirdim vicdan azabi cekiyorum?

Niye kendi paranla almadin diyeceksiniz. Cunku yasim 18 maddi acidan aileye bagliyim. Herneyse annem ingilizce ogretmeni yani zengin degiliz. Herneyse ben anneme 300tl ye ps4 oyunu aldirdim bugun. Sonrda pisman oldum sonucta 300tl cok para. Su an anneme yuk oldugumu dusunuyorum ve bunun icin bicdan azabi cekiyom. Yardim.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sat zor iş değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuyorsan sorun değil ileride karşılıgını verirsin. Fakat değmez daha ucuz oyunlar var onları oyna ya illa 300 tl nedir. Okumuyarsan evde boş boş oturuyorsun bencede vicdan azabı çekmelisin.

0|0
    0|0
  • Buraya kadar olan olmus burdan sonrasi icin calis iyi seyler yap annen hatta sevinsinniyi ki oyunu almisim oglum hakediyo desin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Birdaha yapmazsın kardeşim olur biter para kolay kazanılmıyor yani pişman olman güzel annen seni kırmaz alır ama sen düşünecek yaşı geçmişsin ya da part time çalışarak kendi harcamalarını kendin karşıla ben ilk okul lise üni hepsinde part time çalışıyordum

0|0
    0|0
  • Oynadıkca vucdan azabın geçer kanks

0|0
    0|0
  • Annene üzülmüyorsan emeklerine üzül

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Oyunu iade et fişiyle birlikte almak zorundalar tüketici haklarına göre sebep göstermeksizin.

0|0
    0|0
  • Olum 100 tl de satiyolar o oyunu

0|0
    0|0
  • Sende büyüyünce kendi ayakların üzerinde durduğunda onlara bak :) onların sana bişey almaları ağır gelmez, yaşlandıklarında bakmaman ağır gelir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...