Hayatınızda olan insanların burçlarıyla ilgileniyor musunuz?

Yani hangi burçsun falan diye sorar mısınız merak eder misiniz?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• hayır, ilgilenmiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• merak edip soruyorum ama tutupta sadece bir burca göre o kişiyi değerlendirmiyorum

1|0
    0|0
    • mantıklı olan öyle zaten. Aynı burçta olup çok farklı karakterlerde olan bir sürü insan var

• elbette yaşanan olaylar insanlara etki eder

Erkekler Ne Diyor 16

• Genelde fıtratlarıyla ilgileniyorum ben

0|0
    0|0
  • Hayır tabisi konuşacak daha önemli şeyler olmalı

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Hayır merak etmem.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ben kendi Burcu'mu 32 yaşında öğrenmiştim kova mı balık mı öyle birşey olacaktı ya da akrep yok yok yaydı son kararın hamsiydi ya evet

1|0
    0|0
  • İnanmam ya. Çok saçma gelir bana. Kendi burcumu bile 2 ay önce bir arkadas sayesinde öğrendim. Yıldızlardan değil Allahtan medet umuyorum ben..

0|0
    0|0
  • hayır ... ama iyi bir sohbet konusu çıkar bundan

1|0
    0|0
  • Hayır çünkü inanmıyorum nokta.

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmam

0|0
    0|0
  • hayır :D:Fdf

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum burçlara

0|0
    0|0
  • ilgilenirim

0|0
    0|0
  • yok..
    burçlara kafayı takmam ben..

0|0
    0|0
  • 3-4 sene öncesine kadar hiç ilgilenmezdim ama birgün merak edip birkaç araştırma yaptım Şu an fazlasıyla inanıyorum ve tamamen ona göre hareket ediyorum artık. Astronomi bir bilimdir ve inanmak da gerekir. Yalnız ben burçların karakterler hakkında söylediklerine inanırım. Burç falları kesinlikle yalandır. Saçmalıktan öte birşey değil. Ama karakterler hakkındaki yorumları doğru. Şu burçla şu burç iyi anlaşamaz diyorlar mesela ve gerçekten de anlaşamıyor insan. 1 değil 2 değil her defasında aynı şey oluyor. Kesinlikle burçlara inanın. Fallara ise asla inanmayın.

1|0
    0|0
    • ben balık burcuyum iyi bişey mi bu :D

• Hiçbir konuda dalga geçmedim ki :D sen "Böyle saçma sapan şeylerle bu kadar ilgilenme bence erkekliğine laf gelir söyliyim" diyince ben de "Burçlara inanmakla erkekliğe laf mı geliniyormuş ilahi sen ya yine güldürdün eskiden ben de saçma sapan derdim ama cidden saçma değil inan. Araştırma yap anlarsın. Linkleri atıyorum" dedim. Hiçbir şekilde dalgalı bir üslubüm olmamış gördüğün gibi. Ama sen erkekliğine laf gelir gibi bir saldırgan cümle kurdun. Ben buna rağmen yine kötü bir cevap vermedim. Dediğim gibi birşeylere kızmışsın hıncını benden çıkardın işte. Bu tarz mesajlar doğru olmasa da sorun değil birşeylere kızmış olabilirsin o yüzden anlayışla karşılıyorum. Bu arada daha fazla çirkinleşmeden git dedin ama ben zaten çirkinleşmedim ki. Defol git dedin ve ben yine kötü bir cevap vermeden iyi akşamlar dedim. Ve neden hâlâ saldırgan bir tavır içindesin anlamıyorum. Ne bir hakaret ettim ne de hakaretlerine karşılık verdim.

• Neyse birşeylere kızmışsın zaten en iyisi müsadenle ben gideyim artık. Hakaret etmezsen sevinirim. İyi akşamlar.

• Ederim ama sormam. Deluvanlı adamıh sonuçta 😄

0|0
    0|0
    • ahahaha :D evet erkeklerin burçlarla ilgilenmesi biraz garip ya

• Aynen ya 😄

Kızlar Ne Diyor 13

• Yok burc nuhabbetinden de hoslanmam

1|0
    0|0
  • sorarm benim için önemli

0|0
    0|0
  • Evet burçlara inanırım.

0|0
    0|0
  • Evt merak ederim günlük fal okuyup hepsini ezbere bilmem ama bildiklerimle önsezi gibi oluyor sanki

0|0
    0|0
  • Evet sorarim

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • çok iyi anlaştıgım kişilere sorarım onun dışında ilgilenmem

0|0
    0|0
  • İlgilenirim fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Laf olsun diye :D

0|0
    0|0
  • Sorarim öğrenmek icin ama cokta önemli değil

0|0
    0|0
  • Ediyorum. Meraktan sorar burcuna bakarım.

0|0
    0|0
  • Ederim. Bir oğlak'ın bir ikizlerin hayatımda yeri asla yoktur

0|0
    0|0
  • bazısı çok baskınsa evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...