İçimdeki sonsuz yalnızlık hissi?

Ciddi manada söylüyorum ailemden baska cevremde bir tane insan yok sevdigim.
Zaten sevgilim dostum arkadasım hiçbişey yok. Ayrı ilde okuyunca aileminde yokluğunu cekiyorum yarın gidicem diye içime bir hüzün çöktü dün gece uyurken zırt pırt uyandım huzursuz oldum.. Canım yanıyo hiç gitmek istemiyorum ama üçüncü senemde bırakamam. Sizce kendime meşgale neler bulabilirim?:(
- Sevgili yap demeyin imkansız.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• derslerine odaklan, hobi edin resim, fotograf vs. gibi, dil ögrenmeye çalış kurslara git, en önemlisi bunları yaparken kendini iyi hissettiren arkadaşlar edin :)

0|0
    0|0
    • Okuldan fırsat olmuyoki. 3. snf en zor sene..
      +kpss ve açıktan da bir bölüm okuyorum.
      Canım sıkıldgnda gidecek kimsem yok bir akraba bir arkadas.. Olanlar canımı sıkıyo hiçbirini sevemiyorum..

• Ben okul hayatımda hiç mutlu olamadım ki. Hele lise 3 ve 4 en berbat yıllarımdı. İyi niyetimden kaybettm hep.. Ne zaman biriyle arkadaslık etsem zamanla cıkr için oldugunu fark ettim.

• maalesef çıkar işi her zaman olacaktır, insanın genetiğinde var heralde çıkarını öne alıyor her fırsatta, ama bu engel olmamalı sana, sonuçta insanız yalnız yaşamamalıyız, hayat çok tatsız yapar bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Okuyorsun ya oda bir umut kanks

0|0
    0|0
  • Sorun sende gibi.

0|0
    0|0
    • Evet bende. Ynlış insanlrla arkadaslık etmişim

• Bir iki samimi arkadasin olsun kafi.

• 2 tane vardı. Biri en som n kazık attı kandırdı beni. digeriyle de nadir görüşüyoruz. Çok şanslıyım yani.

• Imkansiz derken?

0|0
    0|0
    • İstemiyorum güvenim yok kimseye

• E 1 yıl görüştük snra bir bahaneyle gitti işte

• Ozaman bisi diyemem sen once bu paranoyak dusunme yalniz kalmayi saplanti haline getirme

• ne dicemi bilemedim şimdi...

0|0
    0|0
  • neden imkansız sevgili , imkansız ise koca yap :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...