Kitap okumayı seven kişiler okumayı neden sever? Kitap okumayı sevmeyen kişiler neden sevmez?

Kitap okumayı seviyorum. Çünkü kitaplarla düşünüyorum farklı durumlar görüyorum, yaşıyorum, hissediyorum. Hayal dünyamı zenginleştirdiğine inanıyorum, mutluluğumu buluyorum, huzurumu hissediyorum, maceralara yelken açıyorum, hayatta hissetmediğim farklı duyguları hissediyorum. Bununla beraber kelime dünyamın zenginleştiğini görmemi sağlıyor.
Kitap bir fincan kahve ile vazgeçilmezlerimden...Kitap okumayı seven kişiler okumayı neden sever?Kitap okumayı sevmeyen kişiler neden sevmez?Gözlerin açık rüya görüyor yaşıyorsun. Hayatında bu durum gerçek olursa nasıl çözüceğini biliyorsun. Her sorunun çözümü vardır. Her zorluğun bir kolaylığı vardır. Okumak isteyen ama bir türlü okuyamayan sıkılan kişilerin bulacakları bir çözüm vardır. Nedenlerini araştırıp çözümlerini beraber bulmak işin en kolay çözümüdür. Adım adım nedenleri araştırmakla bulunabilir.
Kitap her ne olursa olsun eskimeyecek bir kanıdır. Hayatın durumlarını kelimelerini içinde barındıracak eskimeyecek gerçek kanıttır.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• İşlerim şu günlerde çok yoğun birde iş dışı hayatım var ama vakit yaratıp okumaya çalışıyorum. Kitap okumak sevilmez mi? insanın ufkunu açar yeni şeyler öğretir farklı dünyalara götürür.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok seviyorum en iyi arkadaşlarım kitaplar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Savunduğumuz konu hakkında cahil kalmayalım, eleştirdiğimiz adamlarla aynı seviyede olmayalım diye seviyoruz

2|0
    0|0
  • Kitap okumayana kişi kitabin tadini almamistir seven zaten biliyor neden sevdigini. Kitap cok ayri bir dunyadir. Hayal gucunun en guzel sekilde kullandigimiz yerdir kitap.

1|0
    0|0
  • tamamiyle bence alışkanlık meselesi. kitap okumak hayal dünyasında yüzmek gibidir.. . kimisi yüzmeyi sever kimisi sevmez bu kadar basit bence :)

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • iyi hissettirdiği için

1|0
    0|0
  • Sevmiorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kitap okumayı seviyorum çünkü beni bu dünyanın kargaşasından, gürültüsünden koparan tek şey müzik ve kitap. Sırf bazı kitapları okuyup, bazı şarkıları dinlemek için yolculuk yapmak bile istiyorum

1|0
    0|0
  • Okumaya baslasinlar severler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...