Toplu tasımada bir kadının tacizine ugrasanız?

Toplu tasımada bir kadının tacizine ugrasanız ne yaparsınız hissetmemis gibi mi davranırsınız yoksa uyarır mısınız? simdi de sapık ruhlu kadınlar cıktı erkek kardesimi bir kadın taciz etmis kardesim cekilmis tekrar yanına gelip temas kurmus dedim keske suratına gecirseydin sizin basınıza gelse ne yaparsınız

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç kere oldu. İlk başıma geldiğinde yok ya öyle yapmıyordur dedim. Bir kez daha başıma gelince devir demişmiş dedim geri çekildim. En son geçen hafta pazartesi bir kez daha başıma geldi yanımda erkek arkadaşlarım vardı mal mal güldüler. En arkaya geçelim dedim arkadaşlarımı aldım arkaya doğru yürüdüm

1|0
    0|0
    • ee ne yaptı sonra? uyarmadın mı

• Doğrudur da çekilip gitmekte onun yaptığının hoş birşey olmadığını anlatıyor

• ama aynısını senden sonra baskasına yapacak. sen rezil etsen bu cesareti bulamayacak bir daha

En İyi Kız Görüşü

• Rezil ederim o pisliği. Eşcinsel olabilir o.

0|0
    0|0
    • et et kadın kadına pek yapmaz ama :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Aracim var sikinti yasamiyorum hic

1|0
    0|0
  • Benimde basima geldi bu olay :)))

Ulan millet bana laf etcek diye gittim. en arkaya

0|0
    0|0
  • ben çok yaşıyorum hiç sesimi çıkarmıyorum hoşuma gidiyor sapık kızlar varsa bana yapabilir dajsjsadj bide 15 yaşımda bir abla yapmıştı anneannem görüp ablayla kavga etmişti. Sübyancı kızlarda var.

0|0
    0|0
    • aynen cok var da acık acık yapmamalı bunu hosuna gitmesi senin sorunlu oldugunu gosterir dupeduz taciz etmis seni. sen boyle yaptıkca herkesi senin gibi zannedecekler

• onlarında istediği şey o zaten? :D

• neden sikayet eden var öyleyse? herkes senin gibi mi tacize ugramaktan hoslansın

• 😆 yapılacak şey belli sesini çıkartmayacaksın zira kapitalist sistem kadınları koruyor. Erkek bana taciz etti dese kaç kişi inanır? Ben söyleyim üstüne dayak yer

0|0
    0|0
    • söylemediğiniz için hakkınızı yediriyorsunuz. birkaç kişi demeye başlarsa ciddiyete biner iş buna maruz kalmazsınız.

• Valla benim tek umudum düzenin eski çağa dönmesidir 😆 3. dünya savaşı sonrası olacak anca onlar 😆 direk saltanatımı ilan edeceğim boş arazide 😆

• hiç farketmez

• bir türlü insan olup otobüse metroya metrobüse binip bir yere gidemiyoruz. heryerde vukuat heryerde olay. başıma gelse ne yaparım kafasını gözünnü kırarımki bir daha yapmasın

0|0
    0|0
    • kesinlikle. her zaman kardeşimin yanında olaıyorum illa tek oldugumuz yerler oluyor cok sinirlendim ben de olsam kırardım biyerini

• Hic görmedim panpa olursa söylerim

0|0
    0|0
  • Uğradım zaten hemde 2 kere :D

0|0
    0|0
  • Kadim güzel mi diye bakarim

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam. Kendisi bilir.

0|0
    0|0
    • alıştın yani

• Ayırt ediyorum. Algı farkını ortaya koyuyorum. Erkek çekinirken kızların şimdiki tavrını anlatıyorum. Sen anlayabildin mi? Taciz ya da tanışma.. İkisi de cesaret isteyen şeyler.

• dogru, ama bu uzun zamandır olan birşey. onu normal karşılayabilirsin ama bunu karşılayamazsın.

• Ya millet tren yapıyo zaten, o kadar yüzsüzler bide...

0|0
    0|0
    • ben de daha once denk geldim bir kac kez onumde oldu ama kardesimin basına gelmemisti cok sinirlendim

• Elliolar surekli alstk

0|0
    0|0
  • Döverim.

0|0
    0|0
    • abartı bir şekilde olmasa da insan içinde bir kaç kez rezil edersen artık bu sapıklar çekinecekler

• Yo ne rezil edicem çekerim önüme kafasını cama vura vura aklını başına getiririm. Ahlaksızlığın lüzumu yok. Edep diye birşey var.

• haklısın valla ben de olsam öyle yapardım

• Bilemem

0|0
    0|0
  • erkek cekilmez biseyde demez salar kendini fakat kadınlar icin durum daha farklı tabi

0|0
    0|0
    • kadının sapığı daha ağır erkekten bence daha fena.

• valla yanında sevgilisi varken bile sürtünen kadına denk geldigim icin artık iyi biseymi kötü biseyme yorum yapamadım

• kotu hem de cok erkek kardesimin basına gelmis cok sinirlendim orda olsam kadının kafasını tekerlegin altına sokardım

• Ifsa ederim sonra rezil ederim tepki verirse bir tanede vururum komik olur :)

0|0
    0|0
  • Valla cok totoma dokunan degen oldu 😂 ne buluyosalar artik

0|0
    0|0
    • bilerek mi yaptılar ypksa elleri mi carpıyor

• Geldi zaten kadının yüzüne geğirince gidiyo😉😄

0|0
    0|0
  • Birakirim beni diksin.
    :D :P

0|0
    0|0
    • istiyormusun gercekten :D

• Etkilenmek demiyelimde, sadece bakarim veya bakar gecerim. Hani sevmem icin bir etken degil. Ama siz bu konuda krtiter gibi secicilik yapabiliyorsunuz. Erkeklerde de var bu sacmalik vay efendim misal buyuk gogus olsun.. Sacma seylere takilmasi insanlarin biraz tuhaf ve itici geliyor bana ben biraz daha farkli dusunuyor gibiyim bu konuda.

• Neden bakarsın? sonucta etkilendiğin için, bizim bakma nedenimiz sadece goruntusu. ama genel olarak istedigim kisinin poposu cıkık olsun guzel olsun soyle olaun diye takıntımız yok olanlar vardır ama daha az sonucta kendini begenmedigin birini poposu guzel diye yanında tutmazsın o yuzden o ikinci planda o durum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...