Sizin İçin Müşteri Memnuniyetine Sahip Olmayan Kuruluşlar Nelerdir?

Evet buna bir çok örnek verebiliriz, verdiğimiz örneklerden birine siz karşı da çıkabilirsiniz fakat bu soru hiç bir kuruluşu kötülemek için açılmadı. O yüzden sahipleriymiş gibi savunmaya geçmeyelim boşa :D Hatta yaşadığınız olayı da yazabilirsiniz ki eğlenceli bir başlık olabilir.

Ben son zamanlarda yaşadıklarım sebebiyle kesinlikle TTnet'i başa koyuyorum. Kendileri birde Avea ile birleşmişler ki tam tencere kapak muhabbeti gerçekleşmiş. Olayı da açıklayım: Ben internetimi adres değişikliği sebebiyle nakil ettirdim. Kendileri 2 gün sonra nakil işleminin gerçekleştiğini fakat modeminizin VDSL olması gerektiğini söylediler. Tabiki bende modemimi değiştirme kararı aldım. Modemide kendilerinden aldım ve kargo ile yolladılar. Kargo geldiğinde onlara imzamı ve nüfus cüzdanı fotokopimi vermemi söylediler. Kargo geldi ve dediklerini de yaptım. Üzerinde bir gün geçti, internet açılmadı ve bende sonunda dayanamayıp aradım ve bana dediler ki belgelerinizi geri yollamamışsınız daha :D Sanki belgeleri benim yollamam gerekiyor veya kendileri bana gelen kargocuya belgeleri verin ondan sonra işlem tamamdır dememiş gibi. Tabi bende kayış koptu ve kendilerine güzel dilde olayları anlattım. Ertesi gün belgeleriniz tarafımıza ulaştı diye mesaj geldi. Ardına da 3 kere arandım işte internetinizi açtık diye. İnternetim 10 günde açıldı, o 10 gün içerisinde 10 kere aramadılar ama açılınca tebrik etmem gerekir gibi sürekli aradılar bide :D Bu nakil işlemleri sırasında tabiki faturamın aktifliği devam etti ve ben sanki internet kullanıyormuşum gibi o günlerin parasını ödedim. Artıdan ödediğim 24 lira nakil ücretini saymıyorum bile. Teşekkürler, Türk Telekom, Tek Marka :D Taahhüt bitsin, anında çıkacağım.
İkinci sırama Garanti Bankasını koyabil

Güncellemeler:
Güncel!
!!
Bu soru hep güncellenebilir aslında malum gün geçtikce bu konuda fikirlerimiz daha netleşebiliyor. Zaten yazdığım yazıda sığmamış :D

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bencede ttnet, turktelekom, garanti bankasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Teb bankası mümkünse uzak durun.
    Onlar kadar lanet banka yok.

0|1