At gibi kız ne demek hep merak etmişimdir sjsj?

deve at falan bana hakaret gibi geliyo ama bazıları iltifat diyo :D deve güreşi yapıyosun sen falan ne demek bunlar bana bir arkadaşım demişti

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• at suratlı demek hakarettir.. at gibi kız demek de.. boyu posu fiziği bir hayli gelişmiş, tay gibi derler ya.. onun biraz daha gelişmiş halidir.. avrupalı uzun boylu , hatları belirgin kızlar olur ya.. onlar gibi kızlara denir.. at gibi demek , aslında iltifat değildir.. şu anlamda değildir ; anlamı kötü değildir.. ama salt erkek gözüyle "bir nevi" cinsel cazibe ifade eder.. yani bir kızın yüzüne at gibisin denmez.. fazla gelişmiş , ve erkeklerin özelilkle bu ülkede pek karşılaşmadığı , manken gibi boylu poslu kızlara uzaktan uzağa söylediği bir deyim.. ama tekrar ediyorum.. bir kızın yüzüne söylemek doğru değildir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İri yapılı kız anlamında hem boy hemde kilo olarak fazla olan kızlara denir genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• yaş 33 ama sen bilmiyosun bunun anlamını öyle mi?

0|0
    0|0
  • dikkat çekici, standartlara göre uzun boylu, fiziği on numara ve yapılı olan kızlarımızın, kitap gibi kadın olmadan evvelki evreleri. geçiş dönemi kimi zaman uzun ve sancılı, kimi zamansa aniden ve sancısız olabilir. bünyeye göre çeşitlilik arz eder. Bunun dışında " hükümet gibi kadın" veya "devlet gibi kadın" gibi kullanımlar da vardır.

0|0
    0|0
  • Hakaret kelimesidir.

0|0
    0|0
  • boylu poslu hatun kişiler için kullanılan bir benzetme biçimidir. hatunun güzelliğini vurgulamak amacıyla söylendiğinden iltifat özelliği de taşır.

bu sözü kullandıktan sonra arkasından şöyle bir laf gelmesi muhtemeldir;
    -binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı.

0|0
    0|0
  • 170 ve ustu , 65 kilo civari

0|0
    0|0
  • At gibi giden it gibi döner

0|0
    0|0
  • Fiziği fit olan

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • boylu boslu olgun büyük memeli kadın

0|0
    0|0
  • At gibi iste ata benziyon cok cirkinsin demek esek gozlu var bide essek gibiskn anlaminda

0|0
    0|0
  • Binilir demek :-)

0|0
    0|0
  • Fizik olara biraz iri olan kizlara derler

0|0
    0|0
  • Fazla merak iyi degildir.

0|0
    0|0
  • Uzun boylu sarışın esmer fark etmez at gelio kesme şeker getirin

0|0
    0|0
  • uzun boylu kız demek

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • iri yapılı binecen ustune vuracan kırbacı

0|0
    0|0
  • Sana iltifat etmiş kendince güya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• At gibi yani seksi ejdjj

0|0
    0|0
  • iri yapılı birine denir diye biliyorum. boylu poslu yapılı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...