İbret alınası bir olay yaşadım buna benzer bir olay yaşadınız mı?

Benim amcam ve halam uzun yıllardır konuşmuyorlardı 5 gün önce bir akrabamızın cenazesinde karşılaşmışlar halam konuşmak istemiş ama amcam yüzüne bile bakmamış sonra amcam evine gidince pişman olmuş keşke konuşsaydım diye neyse yarın gider konuşurum demiş aradan 5 6 saat geçti geçmedi halam beyin kanaması geçirdi 3 gün süren yaşam savaşını kaybetti ve dün cenazesi vardı amcam yoğun bakımın önünde hüngür hüngür ağladı abla beni affet geç kaldım diye artık yapacak hiç bir şey yoktu o kadar çok etkilendim ki siz siz olun canınızla kanınızla asla küs durmayın

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• 2 aydır abimle konuşmuyorum açıkçası konuşmayı da düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
    • Böyle olduğunu düşünsene bir ne kadar kötü aranızda ne geçti bilmem ama son pişmanlık fayda etmiyor

• olabilir :) :) arabasını azıcık vurdum demediği laf kalmadı :) :) tartıştık konşmuyorum aslında mutluyum onunla konuşunca gergin oluyorum gergin bir tip ondan konumayı düşünmüyorum :)

En İyi Kız Görüşü

• üzülmüş kadında galiba baya. başınız sağolsun. haklısın söylenecek sözler hemen söylenmeli küs durulmamalı keşke dememeli insan

0|0
    0|0
    • Kesinlikle.. küs olduğunuz yakınlarınïz varsa küs durmayın demek için açtım bu konuyu

• küs kalamayan biriyim :) hemen meraba derim selam verir konuşurum herkesle öyleyim

Erkekler Ne Diyor 1

• Küsmek darılmak için bahaneler arayacağına, sevmek sevikmek için çareler arayın. "YARINA BIRAKMA! BAKARSIN, YARIN OLUR DA SEN OLMAZSIN..." Hz. Ali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle

0|0
    0|0
    • Hayat böyle tokat gibi öğretiyor ama maalesef herşey için çok geç oluyor

• Hayat küsmek kırılmak sinirlenmek kin tutmak icin coook kısa

0|0
    0|0
  • 3 günden fazla küs kalinmaz benimki 3 sn sürer zaten

0|0