Bu kadar insan yalnızken neden bunca insan yalnız?

Yalnızlık girdap gibidir. İçine ceker, bağımlılık yapar. Alıştınızmı bırakması zordur.

Talih cesur olana gülermis hepimiz korkağız demek ki !

0|1
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir konuya parmak basmışsınız... Yalnızlık aynen öyle bişeydir. Lakin ikili ilişkiler de de insan yaşadığı hayattan ödün vermeden bu ilişkiyi yürütmek istediği için artık ilişkiler kısa süreli hale geldi bence. İnsanlar alıştıkları hayattan ya da konfordan ödün vermeden o ilişkiyi yaşamak istiyor.
    Ama atladığımız olay şu sevgi sevilmek ilişki emek ister bence kendinden ödün vermek ister bundan dolayı kimse kimseyle eskilerin olduğu gibi uzun süreli bir birliktelik yürütemiyor. Doğru insanı arıyor ya herkes ona kılım ben. Tamam arada ilk önce kendinden başla ondan sonra başkasına bu konuda eleştiri yap

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok seçiciyiz ya da tahammül edemiyoruz :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hakk’ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?

1|0
    0|0
  • Mantıklı.
    Niye? Çünkü senin derdini çekemeyeceğim için. Bunu tümevarım yap al sana nedeni. Vır vır vır onla mı uğraşacam? Bak, oohhh, kafam rahat. Yok insanlar niye yalnızmışmış da. Yok tarih cesura gülermiş de biz korkakmışızda bilmem be. Bunla uğraşacağıma yalnız kalmak...
    Neresinden baksam.
    Mantıklı.

0|0
    0|0
  • "Talih cesur olana gülermis hepimiz korkağız demek ki !"
    nasip.

1|0
    0|0
  • Cesaret siziz

1|0
    0|0
  • Haklısın :D

1|0
    0|0
  • Hoş geldin yalnızlık..

1|0
    0|0
  • çok kriter çıktı çook
    evi olsun
    arabası
    arsası
    tarlası
    katı
    villası
    adonisi
    güzeli
    vs vs

1|0
    0|0
  • Yalnızlık kafada kalabalık içinde bile yalnızlık çekerim

1|0
    0|0
  • Çok seçiciyiz

0|0
    0|0
  • valla bende bilmiyorum ki

1|0
    0|0
  • korkaklıkşa aakası yok

yalnızlığın belli süre sonra daha mantıklı olduğunu öğrenio insan

1|0
    0|0
  • Ben cesurum

1|0
    0|0
  • Evlilik proğramlarında empoze ediliyor bu bize kriterlerime uygun değil. Zaman geçip arkada koca bir sıfır kaldigında anliyoruz iş işten geçmiş. Hayat bu ya birliktelik ne kriteri. Hayat akıp gidiyor.

0|0
    0|0
  • cesaret yok, kibir var, popo kalkıklık sendromu, iletişim kurmayı bilememe, öz güven eksikliği, aşırı özgüven manyaklığı, dizilerdeki yalan dünyayı gerçek sanıp benzerini arama aptallığı

0|0
    0|0
  • araya mesafe koyduğumuz karşımızdakini beğenmediğimiz empati yaapmadımız güvenmedimiz için yalnızız

0|0
    0|0
  • Devir boyle

Kalabaliklarda bile yalniz insanlariz biz artik

0|0
    0|0
  • Benim yalniz olmam, kizlara karsi utangac ve özgüven siz olmamdan kaynaklaniyor, onlarda genelde ilk adimi bizden bekliyor malesef

0|0
    0|0
  • Ucuz malın alıcısı çoktur😏 Yalnız olmamız kader değil tercih meselesi.😏

0|0
    0|0
  • O zaman tanışalim paylaşım yapmakla olmuyor

0|0
    0|0
  • Sıkmadı mı bu yalnızlık soruları?

0|0
    0|0
    • Sevgililer günü saçmalığı sıkmadıysa nasılım sapıklığı bitmediyse ebedi olan yalnızlık sıkmaz emin ol !

Kızlar Ne Diyor 8

• Çünkü çoğu insan birbiriyle uyumlu değil saçma sapan ilişkiler Yarın en kaliteli yalnızlığı seçiyoruz

1|0
    0|0
  • Herkes çok egoist bazen de narsist :/

1|0
    0|0
  • Yalnızlıga alıstım artık herkes yalnız aslında

0|0
    0|0
  • hep aynı sorular varken nedene bu kadar aynı soru var

0|0
    0|0
    • Senin yaratıcılığını da görmek isteriz emin ol =)

• ben yaratıcı degılım kız kus böcek kedı köpek soruyom anca

• Evreka 💡

0|0
    0|0
  • Kader kismet

0|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir aga

0|0
    0|0
  • Biri gelip anidern sarilsa kizmam bile (sapik degilim yalnizim)

0|0
    0|0
    • Abartma o kadar değil olmamalı o kadar =)

Yükleniyor...