Yedi senelik bir arkadaşlığım var ve ne yapıcam şaşkınım?

Çok sevdiğim bir arkadaşım var ama öncelikle ailem bu arkadaşlığa karşı gelmişim 23 yaşıma hala karışıyolar o konuya hiç girmicem aslında😄 ama kız alevi diye istemiyorlar arkadaşımla görüşmemi. Ben tüm inadımla görüşüyorum ama. Bende öyle ayrım falan olmaz yüreğine bakarım insanın. Her neyse başka bir mevzu bu kız acayip melankoli biri yani hiç bir şey yokken ailesinden işten ordan burdan herşeyden bir anda şikayet edip ağlayıp hastanelik olabilecek ve bunu kolaylıkla yapabilecek biri olarak tanıdım ben onu. Neyse bir süredir konuştuğumuzda sen kötüsün hissediyorum noldu diyor abi yok bişeyim mutluyum anlatamıyorum kıza, diyor yok yok sen hiç mutlu değilsin haberin yok diyo ya bir git diyorum vs kafayı benim mutluluğa taktı. Hayır yani iyi olan bir insanı neden kötü yapmaya çalışıyoki. Kıskançlık falan mı var ortada acaba diyorum kessem mi görüşmeyi rahatsız olmaya başladım.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alevi insanlarin yuregi daha guzel ben bunu anladim. Kurdugum en iyi arkadasliklar alevi olanlarla. Mezhep elbette onemsiz ama alevilerle daha iyi anlasiyorum :D Kiz fazla kaptirmis yalniz kotusun falan :D :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni de kendi gibi Melankolik yapmaya çalışıyor. Huzurunu bozmaya çalışıyor. Kes bence iletişimi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• alevi insanından kimseye zarar gelmez ama insanlar ayrım yaptıgı için bunun farkına varmazlar. bende aleviyim benim ailem hayatta ayrım yapmazlar ayrımcılık yapanlar senin ailen gibi olan insanlardır onların emin ol yatıcak yerleri yok senin ailene lafım yok yanlış anlama böyle düşünen bütün insanlara benim lafım ne yaptı aleviler allah aşkına nedir yani aleviler kadar başlarına taş düşer inşallah Allah görüyor hiç kimsenin hiç kimseyi dinine mezhebine ırkına veya herhangi birşeye göre ayrım yapmaya hakkı yok olamazda ama işte bu gibi düşünen insanlar yüzünden toplum olarak giderek ayrıştırılıyoruz

0|0
    0|0
    • Ya şimdi onların gördüğü tanıdığı aleviler senin gibi olmayabilir. Açıkcası bende arkadaşımdan gördüğümce çok ısınamadım ama arkadaşımı seviyorum. Şöyleki sevdiği var diye ailesi kızı saçlarından tutup sokakta sürükleyip dövdüler. Babası vefat edince iki abisi kıza nefes aldırmaz oldular annelerini dövdüler vs.. Bunları gören ailem de doğal olarak karşı olacak diye düşünüyorum bu yüzden çok takılmıyorum

• Dimi.. Teşekkür ederim :)

• Rica ederim 😊

• İnsanları degistiremezsin ve maalesef çok zor, seni anlıyoruM.
    Sıkma canını

1|0
    0|0
  • Hasta olabilir

0|0
    0|0
  • Sana sarmis gecer yakinda bence

0|0
    0|0
  • Solcu olursun diye korkuyorlar

0|0
    0|0
  • Kizlar hepten degisik kendi turunu bile cozememissin sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aaa bu alevi bunla konuşma diyen kafa yapısı zihniyet kaldı mı?
    Ha davranışları yüzünden sohbeti kesersin anlarım da mezhep yüzünden kesiyorsan sıkıntı bence sizlerde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...