Arkadaşlar ben yanlış mı anlıyorum? bu sitenin amacı form-anket tarzı değil mi? niye insanlar naber, merhaba tarzı?

Ya ben bu siteye kaydolurken eğitim ile olan bolumu hoşuma gitmişti. Diğer başlıklara pek bakmıyorum zaten. Ama insanlar buraya bir tanışma sitesi olarak bakıyor sanırım. Beni aydınlatın, yanlış mı gelmişim yoksa millet mi her fırsatı değerlendirmeye çalışıyor? Teşekkürler.

1|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış gelmişsin, genelde cinsel içeriklerin konuşulup paylaşıldığı bir yer.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Abazan üniversite de Cosmoloji konferansına gitse orada fizik profesörü Cathlyn Granch e bile yürür o hesap yani kardeşim.

0|0
    0|0
  • Siteyi Ergenler Bastı 18 Yaş Oltı Oran Düştü, Abazalar Cinsellik Kısmında Herkesi Açık Sözlü Bulduğu İçin Hücüm Etti...

0|0
    0|0
  • öğrenirken eğlenecekk yer bulmuşun hala laf ediyosun 😄

0|0
    0|0
  • Aslında bilgi alışverişi veya derdini sıkıntını paylaşmak için yapilan bir site ama velakin. çoğu kişi kiz düşürürüm diye geliyor normalde matrak bur site

0|0
    0|0
  • Herkesin bakış açısı farklı olabilir ama genel olarak günümüz gençleri fırsatları değerlendirmek istiyor. Tabi ki bunu böyle düşünen erkekler kadar bayanlarda var bu topluluk içerisinde.

0|0
    0|0
  • Henüzçokgenç sin anlamazsın 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Him tek bir amaci olmali sitenin diyenlerdensin? sitelerin kurulus amaclari ve icerikleri arz a gore degisir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...