Benim bir sorunum var buyudukce kendime olan guvenimi kaybediyorum tuhaflasiyorum yirmi yasina geldim. bir insanla konusurken heycanlaniyorum kendimi sıkıy0rum rahat olamiyorum ne yapmaliyim gunluk islerimi bile halledemiyorum birinin elinden bir sey alirken bile elim titriyor neden boyle oldum cozemiyorum biri yuzume bakinca yuz ifadem degisiyr bir tuhafim boyle davrandkca bna insanlar dahada tuhaf bakiyrlar iyce tuhaf davraniyorum oturup kalkmam bile tuhaflast niye boyle oldum ve ne yapmaliyim sizdede oluyor mu?

Güncellemeler:
Boyum kisa diye dalga geciyorlar bide o ne olcak?

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kendine güveninin gelmesi lazım. Kursa falan yazıl evdeysen hep. Biraz dışarıda kendini kanıtlaman lazım bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evde annesi olmadan komşudan tuz almaya gidemeyen bir kızcağınızın sorunda buluştuk ey camaati müslimin

0|0
    0|0
  • Sosyal fobin var. Başkalarını incelemeyi, çaktırmadan takip etmeyi bırak yoksa sürekli başkalarının da seni gözlediğini düşünüp strese girersin. Kimse kusursuz değil bunu unutma.

0|0
    0|0
    • Aslinda oylede yapmiyorum anlamiyorum neden boyleyim tuhafim normal insanlar gibi degilim

• insanların ne kadar değersiz olduğunu anladıkça daha rahat olacaksın acele etme

0|0
    0|0
  • Kucukken rahattin oh buyudun biraz sorumluluk oldu titredin rahat ol. Boyunu dert etme sanki herkes 1.90

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...