Delirmeye başladım yardım edin bana?

Arkadaşlar son 2 3 gündür cidden sinirlerim bozuk saçma sapan haraketler yapıyorum kendime zarar veriyorum sürekli ağlayasım var önüme geleni trollüyorum saçma saçma kendime zarar veriyorum vuruyorum ediyorum ilgi istiyorum konuştuğum kimse yok uyku düzenim bozuldu her günüm aynı geçmeye başladı cidden deliriyorum ne yapabilirim boğluyorum çok pis boğluyorum herkese karşı çok büyük nefret besliyorum nedensiz ve amaçsızca hemde bazende sevgi besliyorum bu arada bipolar bozukluk hastasıyım

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sinirlerin bozuk çünkü, aptalca bir dünya var.

Kendine zara veriyorsun çünkü, bu aptalca dünyada aptalca bir hareket şaşılacak bir şey olmazdı.

İlgi istiyorsun, çünkü her insan ilgi ister. En önde olan olmak ister.

Konuştuğun kimse yok, çünkü ya sen çok fazla zekisin, ya da insanlara karşı açık değilsin.

Uyku düzenin yok, çünkü ne zaman ne yacağını bilmiyorsun büyük ihtimalle.

Her günün aynı geçmesi sadece sana özel bir durum değil. Bunu değiştirebilirsinde.

Bende insanlara karşı iyi duygular beslemiyorum fakat, nefret tehlikelidir. Nedensiz ve amaçsız olması zaten daha çok tehlikeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bipolar isen tedavi olman gerekiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bak şimdi kardeşim sana bir 2. tavsiye vereyim
    şimdi seni bu duruma ne soktu sen bir anda bu duruma düşmezdin
    Aile sıkınıtısımı var?
    veya arkadaş ortamın yok?
    şimdi dediklerimi bir iyi düşün arkadaşın yoksa kendin cık dışarı spor yap mesela akşamları
    okumuyorsan işe başla arkadaş edin sana tavsiyem her zaman sakin olmanı tavsiye ederim dostum.

0|0
    0|0
    • Aile sıktıntılarım var arkadaş ortamında sadece kullanıldığımı düşünüyorum herkesin arkamdan iş yaptığını 2 3 şeye sessiz kaldım diye kullanılmaya başladığımı düşünüyorum param da yok yapıcak bir aktivitem yok

• bak şimdi kardeşim benim
      anlatığına göre ailen senin üstüne cok geliyor ve arkadaş ortamın fazla yok
      var ama boş insanlar gibime geldi anlatığına göre burayı iyi dinle
      ben 3-yıl önce senden daha beter durumdaydım ailem benden nefret eder gibi geliyordu ve bunalmıştım ailemden yakınımdan insanların yüzüne bakınca sanki bana karşı kinleri vardı ben bunalmıştım agzıma gelenleri söylemiştim bir gün kendi evime geçtim Şu an ptyon yani yazılım yapıyorum kendi evim var karışan yok ailemle konuşmuyorum Şu an yok rahatım inan şimdi okumuyorsan işe başla garsonluk iyidir tavsiyem paranı kazan aileni utandır sana öyle davrandıkları için seni cok iyi anlıyorum bundan emin olabilirsin kendine güven.

• Ben izmire yerleşmek istiyorum ama hasta bir annem hasta bir kardeşim var onları geride bırakamıyorum onlar da gelemiyor çok bunaldım baya bunaldım izmire yerleşip gerçek arkadaşlarımla yaşamak istiyorum

• Geçer kanks

0|0
    0|0
  • İyidir baskan devaaaam

0|0
    0|0
  • Sana cin musallat olmus ya kendi kendine bazı dualar oku ya da bir hocaya görün.

0|0
    0|0
    • Dini inancım yok

• Beynini kullan dini inancım yok diyorum sana hristiyanım demiyorum

• Kominist senden insan bile olmaz anlasılan asıl beyinsiz sensin

• Arkadaşım dua et inanmalısın derdi veren Allah dermanınıda verir.

0|0
    0|0
  • ilaçlarını aksatma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...