Seçim mitinginde Kemal Kılıçdaroğlu elin kaldırıp bana selam verdi ama ben elimi kaldırmadım?

Geçen seçim mitinglerinde Kemal Kılıçdaroğlu seçim mitingine Zonguldak'a gelmişti, ben genelde gitmem mitinglere felan, yine gitmedim hiç bir partinin mitingine. Okuldan çıktım eve doğru yürüyorum bir anda bir baktım Polisler felan ordu geliyor üzerime :D dedim ne oluyor baktım Cumhuriyet Halk Partisi Otobüsü, en önde Kemal Kılıçdaroğlu var tabi, Yolda benden başka kimse yok, herkes mitingden çıkmış ama kimse yok allahın işi işte. Tabi yaklaştı bana elini kaldırdı ben ikilemde kaldım, kaldırsam mı kaldırmasam mı düşünüyorum tabi o sırada geçiyor ve elimi KALDIRMADIM. Belki ona o an çok kötü şeyler hissettirdim, ama inanın elimi bir şey kaldırtmadı ve eve gittiğimde düşündüm iyicene acaba kaldırmalı mıydım diye, ve şu an şu durumları görünce iyi ki de kaldırmamışım diyorum. Sizce ayıp ettim mi? İnanın elim kalkmadı o an, yani biraz da çekimdim tek ben varım orda başka kimse yok, koskoca CHP otobüsü geçiyor önümden. AK Parti geldi 5-6 gün sonra yemin ediyorum bizim Apartmanın tepesinde durdu balkonlarda çamaşır felan uçuşuyor galiba dedim biz bakınca onlarda bir şey var zannetti, öylece tepemizde durdular, hayatım boyunca ilk kez bir helikopter tepemde o kadar yakın durdu, yani gördüm okulumuzun hemen yanından sahadan kalkarken ama evimin üstünde durması çok farklıydı :D Çocuklar felan bir anda kaçtı gitti korktular :D
Her neyse

Sizce ben Elimi Kılıçdaroğluna kaldırmamak ile ayıp ettim mi? Sonuçta bir el, ama işte elini veren kolunu kaptırır olayı var.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zonguldak gibi 3 kişiden 2'sin AKP'ye oy verdiği bir ile gelerek eşeklik etmiş ve senin yaptığın durumu göze alarak gelmiştir. Ben inanıyorum ki ona çükünü bile gösteren olmuştur, sen fazla koymamışsındır. İyi yapmışsın, haddini bilsin zürriyetsiz. Zonguldaktan ona oy çıkmaz, gavur izmire gitsin.

0|2
    0|0
    • Yalniz %43 gibi bir oy ile CHP başkan Zonguldak'ta. AKP %41 veya 42 olması gerek.
      Yani CHP'yi seçenler sırf AKP ișimize karışmasın diye seçenler.

• Evet devreler yandı sabah sabah. Bende bakınca anladım.☺

• Hata yapan Zonguldak yahu sen değilsin : ) CHP'yi seçerek hata yapmışlar yani onu demek istedim. Yine de doğru yolu bulmuşlar sonradan : )

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayıp ettin tabi kim olsa selam vericeksin

0|1
    0|0
    • Genelde boyle bir şey yapmam, herkese selam veririm ama bu sefer böyle oldu işte. Bu da benim kafamda kötü kazındı işte.

• Biliyorum ama o an öyle oldu. Hiç hesabımda olmayan bir şeydi hepsi toplasan 15sn bir sürede oldu.

• Olsun birdahaki sefere :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Yakayı kaptırmaktan iyidir.

1|1
    0|0
  • biri sana selam verirse sen ona ondan daha güzel bir selam ver
    ayıp ettin düşman bile olsa selamı her zaman ver

1|1
    0|0
    • İnan bana da dokunan bu işte.

• hatanı anlayıp bir daha tekrarlamıyorsan sorun yok
      zaten liderler seçim otobüsünde sıtandart olarak her keze selam verir
      yani senin selam verip vermediğinle genelde ilgilenmezler

• Elini kaldırsaydin memleket bu halde olmazdı

1|1
    0|0
  • en son cristiano ronaldo, sabri reyizi iplememişti. sende kemali iplememişsin.

https://www.youtube.com/watch?v=edAFVZqIkXk

0|1
    0|0
  • İyiki kaldırmadın hemserim benim. elin kirlenebilirdi degnez öyle biri icin

0|2
    0|0
  • kaldırma boşver

0|2
    0|0
  • Ben Bartın'da Devlet Bahçelinin elini öpmüştüm :D Arkadaş geldi neden burs istetemedin diyordu :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...