O iş için benimle konuşuyor?

4yıldır çıktığım bir sevgilim vardı dinine bütün bir insandı ayrılma sebebimizde öpüşüyoruz koklaşıyoruz günaha giriyoruz diyeydi ama ilk herşeyini benimle yaşadı ve ayrılma sebebimiz bu olmasına rağmen sürekli bu iş için bana yazmaya başladı sadece o işi görmek için benimle konuşuyo ediyo hayatına başkasını aldı ama yinede bir tek benimle yapıyo ediyo sana güveniyorum sadece diyo bende başka kızlarla yapmasın diye müsade ediyorum ama seviyorum onu , resmen o işin arkadaşlığını yapıyo gibiyiz ne yapmam lazım sizce? ( adam sevgide sadık olamadı ama o konuda oldu)

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin adam gibi seveni yokki zaten hepsi öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kendini daha fazla kullandırma o işi sokaktan çağırdığın herhangi bir erkekte sadık bir şekilde yapar sonuçta bedava köfte ye kim yok diyebilir ki 😏

2|0
    0|0
    • Doğru diyosun

• Kalkmışın dini imanı olmaz !
      Oros...'nun tövbe si şeyi görene kadar!
      Anlayacağın erkek içinde kadın içinde çok tehlikeli eğer bekâr sa nefsine hâkim olmalı...

• O konuyla ne alakası var be :) O erkek Seni kullanıyor açık açık Diğer kızlara da farklı konuşuyordur emin ol Hatta onlarla ciddi dūşūnūyordur bile bulmuş senin gibi vericiyi Edebiyatı sana Güzelliği ar ve namusu başkasına konuşuyordur

0|0
    0|0
  • Tüküreyim onun dindarlığına. Seni kirletmekten başka yaptığı bir şey yok. Gerçek dindar benim gibi eline bağlı olur evlenene kadar. Kuran okumam ve bir çok sünnet ibadetlerimi yerine getirmem ama kimsenin namusunada göz dikmem.

0|0
    0|0
    • Doğru diyosun işte böyleleri yüzünden dinden soğuyoruz, benim onu sevdiğimi bile bile kullanıyo

• Bakireyim ama o derece ileri gitmedik

• Valla ön sevişme yapan kızıda kabul etmiyorlar. Kendine güven verme bakirelik el değmemişlik demektir zar demek değil. En iyisi bu ülkeden evlenmemem hayırlısı olacaktır.

• bunu toplum ve sosyal ilişkiler etiketi yerine aşk ilişkileri ya da cinsel yaşam etiketi altında paylaşırsan daha doğru olur.

edit: bırak o çocuğu

0|0
    0|0
  • Dinine bütünmüş :D dininie bütünler ya çalıyor ya çatır çatır sevişiyor anlamadım gitti :D

0|1
    0|0
  • Hala soruyosan sana ne diyelim daha

0|0
    0|0
  • Resti çek bakalım ne tepki verecek

0|0
    0|0
  • Zevkinize bakıyorsunuz desene

0|0
    0|0
  • onuda bilemessin.

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Ama biz ileri gitmiyoruz ve ona ileri gidebilceğin kişilerde var git onlara diyorum yok diyo senden başkası olmaz diyo

• herseyı benle yasadı gunaha gırıyoruz o işi görmek ıcın demıssn fazla ılerı gıtmedık dıyorsun WTF.

• Yolla gitsin sevgisi samimi deyil o kişinin bak insan demiyorum mahluk bence o

0|0
    0|0
  • O nSil dinine bağlılık sende nasıl bir mantık var

0|0
    0|0
  • Şutla gitsin bunu

0|0
    0|0
  • He troll he biz de inandık, bir git işine yav.

0|0
    0|0
  • karşılıklı zevk alıyorsunuz o zaman. iyi skişler size ne diyelim :D

0|0
    0|0
  • tam birliktelik olsdu mu

0|0
    0|0
  • Seni or*spu olarak görüyor

0|0
    0|0
    • Hayır ondan başkasıyla bişey yaşamicağımı biliyo o yüzden güveniyo

• Herhangi bir abaza değilki ciddi ilişkimdi bir anda nasıl bu noktaya geldik anlamadım

• Abaza işte bildiğin

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir de dindarim diye geciniyosumuz di mi? iyi ki ateistim

0|0
    0|0
  • F. ck buddy si olmuşsun seni, mısı kullanıyor saf mısın

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler gerçekten iğrenç.

0|0
    0|0
  • sence bu saatten sonra onunla bir geleceğin var mı?

1|0
    0|0
    • Malesef yok ama ciddi bir ilişkiden bu noktaya nasıl geldik bilmiyorum

• öyle olunca da böyle oldu işte. o konuda bu ülkede bir erkeğe taviz verirsen elinin kiri gözüyle bakar işte.

• Gerçekten bu erkeklere anlam veremiyorum

• Hahahaha son cümle iyi ahahhajs demek ki seni nikahli karısı gibi görüyor başkası ile yaparsa günah olacak gibi düşünüyor pis zinakar her türlü günah ki

1|0
    0|0
    • Sende başkasıyla yapma bende başkasıyla yapmıyım nolur falan diyodu hahshs değişik çözemedim

• Aynen ruh hastası jdjskfj

• cok safsın hatta sa.. laksın.

0|0
    0|0
    • İnsan sevince katlanıyo ama işte zoruma gidiyo artık, evlilik planı kurduğumuz adam beni artık başka bişy için görüyo

• sevmek mi? sevmek sevgi böyle pis igrenc bişey degil. sevgide gurur vardır.
      sen barız gurursuzsun ve kendini kullandırıyorsun. adam senı herturlu somuruyor.
      bu mu kendine layık gordugun?
      böyle bir sevgi yok kızım uyan.

• İşte öyleydim gururluydum onun gözünde çok iyiydim nolduda böyle tepetakla oldu herşey anlamadım , elimden gitmesin tek iletişimimiz bu diye izin verdm vermez olaydım

Yükleniyor...