Mutlu musunuz mutlu olmak için ne yapıyorsunuz?

mutlu musunuz mutlu olmak için ne yapıyorsunuz sizi mutlu eden şeylerin farkında mısınız farkındaysanız bunlar ne bana da öğretin ben çok mutsuzum çünkü

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel yemekler yiyiyorum. Helva yapıp yiyiyorum. Müzik dinliyorum. Kod yazıyorum. Devre tasarlıyoruum. İcatlar yapıyorum. Evet yani bunlar küçük mutluluklar belki. Ama büyüğünü bulamadım. Bulduklarımın da sevgilisi vardı...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Mutlu olmak için yukarıdakilere bakarak değil...
    http://i.hizliresim.com/L1VNkj.jpg
    İşte mutluluğun formülü

1|2
    0|0
  • allah bu günümüzü aratmasın

1|0
    0|0
  • Hiç birseyi takmıyorum

1|0
    0|0
  • Kimseden birsey beklemiyorum bazilari var mutlu olmak icin biseyler bekleyen asla birsey bekleme derim daha mutlu olursun

1|0
    0|0
  • Kafaya takmicen o zaman mutlu oluyon 😀 en azindan huzur oluyor 👍

1|0
    0|0
  • Mutsuz hissettigim zamanlar bisikletimle bostanciya giderim. Bisiklet arkadaslari bulup kartali bir turlariz. Su saatte gitsem bile bisiklet surenler vardir.

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak için bişeyler yapmana gerek yok. Ama seni mutlu eden heyecanlandıran aktivitelerin ne olduğunu düşün bir. Mesela spor mu gezmek mi doğa yürüyüşleri mi fotoğrafçılık mı uçmak mı yemek yapmak mı? Buna sen karar vereceksin. Eğer dediğin gibi çok mutsuzsan buna neden olan bişey vardır öncelikle onu bulman lazım ama ;)

0|0
    0|0
  • Değilim. Mutlu olmak için zengin olmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Allaha şükürler olsun halimize. Ancak sevgili olarak dersen sevgilim yok bu konuda mutsuzluk var elbet fakat bu halimize de binlerce kez şükür

0|0
    0|0
  • İşimde Çok Başarılıydım... Bunalımdaydım.. Yapa yalnızdım.. Durumumu Toparlayıp, Sırt Çantamı Kapıp Bambaşka Bir şehire taşındım.. Yeni Bir Numara Aldım.. Geçmişi Ardımda Bıraktım.. Kafam Rahat Bir Biçimde Sıfırdan Hayata Başlamak Böyle BiR şEY.. YENİ ÇEVRE YENİ İNSANLAR.. BAMBAŞKA BİR HAYAT... KEŞKE İMKAN OLSA HERKES YAPABİLSE.. CESARET EDEBİLSE.. FAYDASI ANCAK YAŞANINCA ANLAŞILIR.. ;)

0|0
    0|0
  • hepsi avrupalilarin yuzunden

0|0
    0|0
  • mutlu olmam için kendi eğlence dünyam bana yetiyor. başka birşeye ihtiyacım yok, olsa dediğim çok şey var, olmasada olur deidğim şeylerde var. Şu an için iyi bir problem yok. umarım dahada iyi olur.

0|0
    0|0
  • Karamsar olmam mesela

0|0
    0|0
  • Mutsuz olmak için bir sebep yokki :) Çünkü Allah var, gam yok :)

0|0
    0|0
  • mutluyum

0|0
    0|0
  • Para yok aşk yok çalışmaktan bıktım mutsuz

0|0
    0|0
  • evet var ama kişiye göre değişir biliyorum nelerden mutlu olduğumu. Neden mutsuzsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Mutlu olmak için sürekli annemi öperim anneme sarılırım kokusuna ve daha sonra ailemin var olduklarına şükrederim bir kez daha mutlu olurum. Bundan daha güzel bir mutluluk yoktur bana göre😊 (Bu arada ailesi olmayan arkadaşlar için bu yazdıklarımm için çok özür dileyerek allahtan rahmet diliyorum, ruhları şad mekanları cennet olsun inşallah.)

1|0
    0|0
  • mutlu degilim. napsam mutlu olmuyorum.
    biseyler yapmaktan vazgectim hicbisey yapmiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok şükür Rabbime mutluyum. :)

0|0
    0|0
  • Mutluyum cok şükür, mutsuz olmamı gerektirecek şeylere fazla takılmıyorum hayatın iyi yanlarını görüyorum

0|0
    0|0
  • herşeyimle kimseye muhtaç değilim bu bana verilen en büyük mutluluk gerisi benim elimde beklentiler aza indimi mutsuz olmak için bir neden kalmaz ortada mutlu olmak için çabala mutsuz olmak için uğraşma anla nedemek istediğimi😉

0|0
    0|0
  • Siliyorum
    Hayatımda bana engel olacak kim varsa engelliyorum bir sekilde

0|0
    0|0
  • Kimseyi takmiyorum

0|0
    0|0
  • ÇİKOLATA!!! Mutsuz olduğumda çikolata yiyiyorum, ve Nick Bateman sevgilimmiş gibi mutlu oluyorum dhshsgs

0|0
    0|0
  • Mutlu değilim. Çabalamıyorum da hiçbir işe yaramıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • bir doktora gorunmelisin

0|0
    0|0
  • Mutluyum çok şükür

0|0
    0|0
  • Aa bu olmadi bak :)
    Gulumse ki, mutlu olasin :))))) GULUMSEEEEEEEEE KIZ :D
    Takma birsey kafana

1|0