Cahil insanlara tahammül edemiyorum?

Bir ortama girdiğinizde o insanın cahil olduğunu anlayabilmeniz için dahi olmaya gerek yok. Beyefendi ya da Hanımefendi kendini bir çırpıda belli edecektir zaten. Bunu paylaşmamın sebebi birazda farkındalık yaratmak. Herkese cahil diyen tiplerden değilim. Bilgisiz insan asla cahil değildir. Bilgisi olmadığı halde yorum yapan insana ben cahil derim. Bu insanlardan olmayın artık meydanı boş buluyorlar.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seviye tespit sınavı ile üye alımı alalım o zaman

0|0
    0|0
    • Mesela sen sululuk kontenjanından girmiş olmayasın? Hemen sulandırdın?

• Kendini bilmen güzel yavşaklıktan yüzsüzlüğe doğru gidiyorsun, başarılar.

• Sayısalcıyım yüzsüzlüğü size öğretecek değiliz

En İyi Kız Görüşü

• Kim ediyorki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• cahil olmak ne güzel her şeyi biliyorlar..

0|0
    0|0
  • Cahil diye birsey yok be cahil

0|0
    0|0
  • kime göre neye göre cahil belki de senin onun konustuğu konuda bilgi sahibi değilsindir veya o kişinin baktığı bakış açısıyla bakamıyorsundur direk cahil demek ağır olur öncelikle kendinizi sorgulamanız gerek

0|0
    0|0
  • Yorum yapmak normal bir şeydir. Eleştirilere açık olunuz. Cahil imkanı olduğu halde araştırmayana denir. Ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

0|0
    0|0
  • Bin kör adamdan bir şahit, bin cahilden bir adam olmuyor.

0|0
    0|0
  • Güzel bir cehalet tanımı olmuş

0|0
    0|0
  • Bundan bende çok rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • İlber ortaylı bir kız

0|0
    0|0
  • aferin

0|0
    0|0
  • bazen gına getirıyolar

0|0
    0|0
  • Fındık şart.

0|0
    0|0
  • Bir soz var cok sevdigim cahille munakasa girmeyin cunku ben hicbirini yenemedim

0|0
    0|0
  • Ben cahilim hayvan gibi şey yapiyosunuz

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Cahillik konusunda herkesin kızdığı konular farklı olabilir. Şahsen birsey hakkında bilgim yoksa susarım. Sadece fikrimi söylerim.. Ben şahsen fakir olsun zengin olsun okumus veya okumamış olsun şu hayatta kendini görgü kültür örf adet oturma kalkma konuşma adabı karşındaki insana değer verme konusunda kendini geliştirememiş insanlara kızarım.. Yani hersey Allahtan anlarım ama görgü ahlak toplum içinde nasıl hareket edeceğini öğrenememiş insanlarla elimden geldiğince muhatap olmam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doğrusun knk

0|0
    0|0
  • Daha nesilleri kurumadı ne yazık ki o tiplerin 😥

0|0
    0|0
Yükleniyor...