Neden üzgünsünüz?

Dertleselim arkadaslar uzulmeyin anlatin herkes dertli herkes uzgun bakalim neleriniz varmis

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Mutluyummmmmmm

0|0
    0|0
  • üzgün değilim

0|0
    0|0
  • Üzgün değiliz süperiz 😇 😏

0|0
    0|0
  • Sevdasıyla Yaktı Bütün Gönlümü
    Hasreti ile Çaldı Benim Ömrümü
    Göstermedi Bana Mutlu Günümü
    Gülmek istesem Yar Beni Güldürmez

0|0
    0|0
  • hiçte üzgün değiliz biz

0|0
    0|0
  • Resimdeki sensen dertlerimi boşaltıyım direk

0|0
    0|0
  • Çünkü yalnızım :S

0|0
    0|0
  • hadi dertleselım tam aradıgım post

0|0
    0|0
    • Anlat bakim

• anne baba 14 yasında ayrıldı geldık 23 yasına hayat yuzumuze gulmedi bu zamana kadar. 3 senelık bı ılıskım oldu. anne dıye baba dıye sev sarıl sonra. deli gıbı ınanmısız evlencez sanıyoz. bundan bı kac zaman once g. t gıbı ortada kaldım ama bu nasıl bı yıkım bu nasıl bı kıyım . zaten yanlız bı ınsanım sırt ses olsun dıye tv yı acıp bombos 4 duvar odada oturan bı ınsanım. benım tek derdım sevgısızlık yanlızlık. yüce rebbım ne tip vermiş ne para ne aile nede guzel bir kader. tarif edemiyorum ıcınde bulundugum hayatıda duygularıda. tek kelime kötüyüm ama bu kimi umrunda dünya güzeli

• Hayat adil degil maalesef ama kaderini kendin degistirebilirsin yeniden universite okuyabilirsin boylece kafan dagilmis olur blki okurken biriyle tansirsin dunyan degisir aslinda biseyler yapabilirsin ama umutsuzluga kapilmissin nolur umutsuz olma umudun olursa herseyin olur. Allah bana hicbirsey vermemis dme Allahin gucune gider senin sagligin yerinde senin hayatin elinde belki de en guzel kalplerin biri sende herseyi maddi olarak dusunme manevi seylerde var bu hayatta ve cok daha onemli

• aksine mutluyum içimde fırtınalar çığlıklar kopuyor neyse

0|0
    0|0
  • Bufdan anlatlmaz be

0|0
    0|0
  • Araba gitti başka dertmivar iki gündür metrobusle gidiyom gezmeye ölçme heralde :)

0|0
    0|0
    • Aman be bumu dert :(

• Herkesin sorun var ailede :(

• Bizimkisi anlatirsam burda anlatamam be yaşadığım şey son 2 ay içinde ailemi bırakmam sebeb yani oderece annemi bekliyorum işte annem öldüğü zaman allahgevinden versin bende uzargiderim işte

• Mutluyuz

0|0
    0|0
  • Gtümde kıl çıkıyo ve beni çok üzüyo 😜

0|0
    0|0
  • Dertli miyim değil miyim şu aralar gerçekten bilmiyorum. Sorun haline getirdiğim tek durum belki de sevgili ama şu ara konuştuğum 3 kız var ve hiçbiriyle sınırı aşmıyorum. Bende anlamadım bu aralar ne istiyorum ama bir tuhafım :)

0|0
    0|0
  • Neler var neler 😭

0|0
    0|0
    • Anlat dinliyom

• Tesekkur ederim utandiriyosun 😇

• Yok vcaniim 😄

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...