İyi Geceler. Sizce Aşağidaki Özelliklere Göre Ben Nasıl Biriyim? Cidden Nasıl Biriyim Çok Merak Ediyorumda? Anketli?

21 yaşinda. Boyu 2.02 olan babayigit, kilosu artmasina ragmen yakışıklı :) Hic sevgilisi olmayan. Sadece iki kiza aşik olan hayatinda. Unide imam hatip okuyan kizin olmamasi sinifta :( Çevresi olmayan. Samimi oldugu 3-4 arkadastan fazla arkadasi olmayan. Kiz hic yok. Elit, Koyu Türk Milliyetcisi Olan Bakimli Temiz Biriyim. Beyfendi, Agirbasli biriyim. Bir sevgilim olsa canimdan fazla severim. Bana bakan cok kiz var yollarda caddede. Ne diyimki ama :) Sevgilim olsa cok deger veririm. Rusyanin Esada Verdigi Destekten 1001 fazla deger veririm yaa :) :) O kadar beyfendi mert biriyimki. Kardesim kro ve bir suru kizla sevgili oldu vb vb. Ben sadece biraz uzuluyom sevgilim olmadi diye. Kendimi secim sonuclari aksamindaki Chpliler gibi hissediyom yaa :) :)

• ÇOK İYİ BİRİSİSİN
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İLGİNCSIN
    11% (1)20% (1)14% (2)Oy Ver
  • Delisin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yorum Yok
    89% (8)80% (4)86% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaslarim Var. Ama cok samimi oldugum 3-4 kisi. Kiz Hic Yok. Unidekiler Erkek Tek Bir Kiz Var. O da kürtle Sevgili. Zaten sevmezdim kizi.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Son espri iyi degildi.
    Kendini bu kadar oven insandan korkarim ben.

0|0
    0|0
    • Tanısan Boyle Demezdin :)

• İyi Geceler Türk Kraliçesi ;) Siz nerde kro, pislik var onlara bakarsiniz. Yorum yazma daha.

• Yorum yazip yazmama konusunda fikrini sormamistim zaten.
      Yazmak icin de can atmiyorum.
      Iyi geceler

• İlginc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Alın bunu yayından. Canlı yayından alın. Uçan sabri ☺ ☺ o an geldi aklıma ☺☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...