Sadece bu dünya için mi geldiğinizi düşünüyorsunuz? Bundan sonra da bir yaratılış olacağını düşünmüyor musunuz?

Sadece bu dünya için mi geldiğinizi düşünüyorsunuz? Bundan sonra da bir yaratılış olacağını düşünmüyor musunuz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• eskiden inanırdım ama artık inanmıyorum. çünkü cennet ve cehennem bize anlatılan gibi bir yer olamaz. erkekleri hurilerin beklediği herkesin aynı yaşta olduğu bir yer ama ne zaman oraya gidileceği belli değil. oraya gidene kadar mezar altınca ne yapacağız? ruhumuz yaşıyorsa nerde yaşayacak? peki kıyamet günü geldi ve cehennme gittik günahlarımızı çekiyoruz diyelim vücudumuz yanmayacak mı ordan sonra cezasını ceken herkesın cennete geçecegi söyleniyor. yani bunlar bence inanılmak istenen şeyler. dünyanın devamının olduguna inanmak ihtiyacı duyuyoruz ama ben bundansa reankarnasyona ınanırım daha iyi ruhunun farklı bir bedenle dunyaya tekrar geleceği... daha mantıklı bence. yani düşüncelerim net değil kısacası :D

0|0
    0|0
    • 2. si daha saçma ölüm finaldir iyi ve kötünün böldüğü hayat bu kadar anlamsız olamaz sen bir ot değilsin. sen insansın insan.

• bence sana bir konuşma dersi lazım önce onu al ve bu dünyadaki görevni tamamla sonra 2. sine bakarsın. 2. dediğin herneyse :D

• Konuşmam gayet yerinde senin korkun varsa ölümden kafirsin demektir. NAMUSLULAR için ölüm ödüldür hesap günü derisini çalışan öğrenci için rahat geçer ödüldür diğerlerinin VAY HALİNE.

• Sen hiç bir filmin fragmanıyla yetindin mi? Ya da fragmanı izlemek için sinemaya gittin mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• öldükten sonra mezarını altına giricem
    inandıgım dine göre
    kabir azabını cekecem
    kıyamet kopana kadar..

kıyametten sonra teraziler kurulacak sanırsam öyleydi
    veeee bojinovvv
    cehenneme dogru yol almış olcak
    ameli soldan alcam la ben asd:SA

0|0