İntihar edince mi herkes değer anlar?

Bayadır zaman aklımdaydı ama bugün fişimi çekmek istedim. Artık her şey o kadar üstüme geliyordu ki ailem arkadaslarım en yakın arkadasımın rujlarımı çalması bile kendimi değersiz hissetmeme neden oluyodu. Derslerim başarısızdı sevgilimden ayrıydım durumumuz kötüydü evde iğrenç bir babaanne ve amcayla yaşıyodum annem ve babamın beni işe yaramaz görmelerinden arkadaslarımın benle uğrasıp cok boşsun demelerine katlanamıyordum. Bugun arkadasımın evinde alkol aldık ve ben sabunluğu kırıp bileklerimi kestim ama ölmedim. Şimdi herkes iyi davranıyor cok sahte. Annem hastaneye kapatacağını söyledi. Sizce iyi gelir mi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendinde mücadele etmelisin psikiyatrik rahatsızlığın var ise.
    Zor dönemden geçiyorsun ve ruhlarını çalacak durumda olan insanlara takılma bırak başının gözünün sadakası olsun.
    İşleri güçleri empati yapmadan makara şamata derdi olan duygusuz merhametsiz insanları kaale alma kendini koru uzak tut ve zorda olsa derslerine çalış baktın sıkıldın canın ne istiyosa onu yap tekrar dersini çalış.
    Bak ne güzel iyi davranıyorlar sen hissetmesen de çok değerli olduğunu artık hisset sanırım çok korjutmuşsun aileni yakınlarını.
    Umarım çok güzel bir hayatın olur.

1|0
    0|0
    • habire benle uğraşıyor insanlar gerçekten dayanamadım sürekli dalga alay ezme çabaları

En İyi Kız Görüşü

• Ya senin gibi güzel bir kız için değer mi be? Asla bir daha böyle bir şey yapma. Bak sana ne anlatacağım. Benim en yakın arkadaşım (!) Dediğim insan hoşlanıyor çocuğun yanında sürekli beni eziklemeye ve bana sen ne ezik bir kızın falan demeye başladı bu beni çok üzdü ama ben asla böyle birşey denemedim hatta beni küçükken şişkolar giremez diye sınıfa almamışlardı sonra ben bir gün çikolata yerken annem bana gelip tokat attı ve domuz gibi yediğimi arkadaşlarımın benden daha güzel olduğunu söyledi ben buna rağmen kendime zarar vermedim geçecek dedim geçti de artık gayet zayıf biriyim annemin sözlerini de asla unutmayacağım sende azcık dişini sık be kuzum bu hayatta daha bilmediğimiz daha büyük sorunları olanlar var sen sadece her şeyi zamana bırak bunları sana yazdım ki samimiyetimi anla ve yalnız olmadığını bil diye ve şunu sakın unutma INSANIN EN BÜYÜK DOSTUDA DÜŞMANI DA KENDİSİDİR

2|0
    0|0
    • canım benim çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 13

• dostum asıl intihar etmek çaresizliktir ölüm bir kurtulus yolu değildir tam tersi hayytnn beklentisi olmayan çaresiz insanların başvurduğu bir yöntemdir sen çaresiz değilsn aslha pes etme içinde bir uut olsun ya herseyi iyi yapmk senin elinde sen mücadele edip haytını iyiye sokmk mı istrsn yoksa intihr edip zavvlı gibi ölmeyi terch seninn dostm

1|0
    0|0
  • Herkes elindekini kaybettikten sonra anlar, O yüzden kimseye garanti elde imajı vermiceksin vazgeçmeyi biliceksin.

1|0
    0|0
  • intihar eden, sonsuza dek cehennem ateşinde yanar.. ben intihar eden insana acımam.. Allah ın verdiği canı Allah tan önce kendi eliyle almak , Allah a küfürdür.. Allahın gazabını görür.. geberdi derim sadece..

1|0
    0|0
  • Benimde durum sana biraz benziyor boşver başkalarının sana değer vermelerini önemseme kendine bir hedef koy ve onunla uğraş intaar çözüm değildir ayrıca küfürden sonra en büyük günahtır

1|0
    0|0
  • Saçmalama, ne zaman keyfin kaçarsa çık balkona yak bir sigara. Rahat ol. Ne yapıyorsunuz hayatta? Bir kez geliyoruz dünyaya.

1|0
    0|0
  • intahar etmek iradesizliktir korkaklıkır başka bir açıklaması yok senin değerini senin ölümünle mi anlıycak yapmaa

1|0
    0|0
  • Dertlisin be önce şükür de bunada şükür de ve Allaha bağlan

1|0
    0|0
  • bence kendi paranı kazan, sonra yatarsın hastaneye.

1|0
    0|0
  • Anlar hadi et

0|0
    0|0
    • Ne diyosun nasıl konuşuyorsun böyle durumda olan biriyle?
      Hiç mi vicdanın yok senin?
      Zaten çok zor ve çok hassas dönemden geçiyor.
      Böyle konuşarak yangına körükle gidiyorsun.
      Bırak anlama böyle insanları anlayacak kadar senin de kederin derdin olmasın kıymetli kardeşim ama böyle konuşma.

• @Mistikadam heralde bro anlarsın herkes troll xper kasma ilgi pesibde rahat ol sjjsjs

• Sağol bundan sonra dikkat ederim fena tongaya düştüm desene :)
      Ben böyle gidişle hediye ks tişörtünü kızıma almış olurum 😀

• Vicdan rahatlama çabaları bunlar

0|0
    0|0
  • intihar edecekseniz başımızı şişirmeyin salı çarşamba falan müsait zamanda intihar edin cuma cumartesi yorgunum

0|0
    0|0
  • anlamak için etmen gerek

0|0
    0|0
  • kimse için kendini üzmeye zarar vermeye değmez inan sana bir şey olsa 3 gün ağlarlar sonra unutulursun sen yaptığınla kalırsın o nendele boşver inan senin kendinden değerlisi yokdur bugün belki herşey kötü ama yarın herşey inan çok daha güzel olucaktır kimseyi umursama sen kendin ile mutlu isen başkalarının laflarına aldırış bile etme sonuçta kimse için yaşamıyorsun kendin için yaşıyon ve bu yaşamını kimse için zehir etme bak keyfine her zaman

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• annen baban da olsa kimse için intihar etmeye değmez iki üç gün üzülürler sonra herkes kendi hayatına bakar bu böyledir, sen kendine ettiğinle kalırsın günahı çok büyük kardeşim yapma. bundan sonra çok çalış kendini geliştir yapamazsın edemezsin diyenlere kendini göster geleceğini kurtar iyi bir yerlere gel ondan sonra zaten sana özenerek bakacaklar

1|0
    0|0
  • ilgi çekme çabaları.

0|0
    0|0
  • Başkaları için ebedi cehennemde yanarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...