Suriye'den gelen mülteciler?

Suriye'den gelen mülteciler?
Sokakta orada burada gördüğünüz insanlar hakkında "Her yer Suriyeli doldu", "Biz çıkalım onlar yaşasın" diyorsunuz ya hani size gerçekten çok üzülüyorum. İnsanlık nedir bilmeden öleceksiniz. Allah göstermesin yüz yıllar sonra Türkiye'de savaş çıksa Suriye'ye sığınmak isteseniz hangi yüzle "Bizi toprağınıza alın." diyeceksiniz? Kim yurdunu evini bırakıp başka ülkede çöpçülük yapmak ister? Biraz saygılı olun lütfen. Yarınınızı düşünün kimin ne olacağı belli mi? Benim görüşümde olmak zorunda değilsiniz kimsenin görüşünü değiştirmeye, onları sevin, evinize alıp besleyin demiyorum! Sadece saygılı olun. Yorumlarınızı da ona göre yapın lütfen.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yaw allah aşkına Türkleri kim alır lan! Ulan Suriyelileri bile bizden başka kimse almıyor istemiyor diğer müslüman ülkeler bile istemiyor. Zaten suriyelilerin zengini okumuşu çoktan yurtdışına gitti kalanları eğitimsiz işsiz kesim bizde onlarda bizi beğenmiyor yurtdışına kaçıyor allah asıl sizin gibilrin ve ülkemizde insanlarımız daha açken bunları alanların belasını versin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazık ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cok yardim etmek istiyorsan evinde bir iki suriyeli barindir o zaman konusalim.

0|0
    0|0
    • yardım da bulunuyorum zaten çok mantıklı söylemesen hiç aklıma gelmezdi aferin sana

• Sacma sapan konuşma.
    Gercek bir Türk sığıntı yaşamaktansa ölmeyi tercih eder.
    Onların haline elbette üzülüyorum ama insan vatanını bırakıp kaçmaz.

0|0
    0|0
    • Ben ölen çocuklara üzülüyorum! Masum insanlara üzülüyorum!

• Dzk yı secme sebebim bu o*larinin leşlerini toplamamakti ben bunlara su bile vermem. Irkçıyım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...