Bıktım artık hep aynı?

babamı 6 yıl önce kaybettim. o hayatımın en değerli varlığıydı. annemi pek sevmezdim. hala da öyle. Kardeşimle daima kavga ederiz küçükken bile olmayan şeyler uydurup haklı konumuna düşerdi. Elimde bişey görsün hemen masum gibi davranıp isterdi ve bana denen hep şuydu:sen büyüksün idare et. Böyle diye diye içimde ona karşı bir nefret birikti. Şu an 18 yaşındayım ve artık yaptıklarına katlanamıyorum. Sürekli seneye üniversiteye gidiceksin senden kurtulucam diyo ama ben yine kendi şehrimde okumak istiyorum sırf ona inat, bu evi ona bırakmamak için.. Annem hep çıldırırdı biz kavga ederken geçen sefer bana vurdu hatta. Bu akşam da aynı şey oldu yine kavga ama annem çıldırdı adeta bu sefer en kötüsüydü. Bıktım hep aynı durumdan hep haksız duruma düşmekten. Sizce napmam lazım?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sabırlı olman lazım. Güçlü durman lazım. Biliyorum kolay şeyler değil ama başarman gerekiyor. Belki annenin bir psikolojik destek alması gerekebilir ama sen hep gönlünü ferah tut ve iyi şeyler düşün mesela kitap oku yeni bir çevre yap ailede ki açığını farklı şeylerle kapayabilirsin (iyi şeyler sigara veya alkol gibi değil)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Konuşma tatlm

1|0
    0|0
  • o senin kardeşin altan al

0|0
    0|0
    • bak yine aynı bıktım ya valla

• akrabalarını falan ara amca teyze falan aranızı yapsınlar zormuş Allah yardım etsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kardesın kac yasında? ılerde basit seylere uzuldum dıye uzuleceksın. kadını arada bırakmayın sıze hem annelık hem babalık edıyor neden zulmedıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • 14 yaşında ama sürekli bir şımarıklık var annem de bilmiyorum ben bir ara ilaç ta kullandım çok etkileniyorum her şeyden biraz da onlar çeksin

• annem hep onu bana tercih etti beni çok ezdi. Mesela biriyle kavga edeyim dinlemeden hep beni suçlardı. Ben hep içime attım okulda da ağlardım cam kenarına gidip ama eve geldiğimde bana iyi misin diye sormazdı sadece önüme yemek koyardı. ona sarılınca beni ittirirdi gerçi bunu diğerleirne de yapıyodu ama bilmiyorum çok ağır ya ben gerçekten bıktım. Bir ay sonra ygs var benim psikolojim berbat halde :((

• onun da yasadıkları kolaydegıl ama canım. onunla da konus ve anlayıs gostermesını ıste durumuna. konusmadan cozemessın bunu. cunku herkes senın gıbı dusunemez belki uzuldugun noltaların farkında bıle degıldır. kadının yuku agır dusunemeyebılır o da ınsan.

Yükleniyor...