Rezil oldum bana yardımcı olur musunuz?

2 hafta önce servise binerken çok komik bir şekilde yere kapaklandım. Kimse gülmedi veya bir şey demedi ama çok kötü rezil oldum. Ve bu olay ne zaman aklıma gelse moralim çok bozuluyor. Ayrıca servise binerken hep kasılıyorum ve sürekli başıma bir şey geliyor rezil oluyorum. Bu duyguyu nasıl aşarım?

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende sürekli poğaça aldığim yerde bu sikintiyi yasiyorum birkere kapi açik sandim ve cama tostladim kimse gulmedi ana rezil oldum sonraki zamanlarda ne zaman o pastahaneye gitsem kasiyorun heyacanlanip surekli hata yapiyorum açma istiyorum amapoğçayi gosteriyorum resmen o pastahaneye girdiğim zaman mal gibi oluyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim başıma da buna benzer bir olay gelmişti. Kıştı ve karliydi. Serviste hep Buzun olduğunu yerde duruyodu. Hep kayıp düşmüşümdür. Servise binince servis şoförü bir şeyin var mı diye sorar bende yok bir şey olmadı derdim. bir gün servis şoförüne atar yapmıştım hep Buzun üstünde duruyosun diye kimse de bişey demezdi olabilir insanlık Hali komik ama yapacak bişey yok sonuçta düştüğüm zaman utanıyodum ama takıntı yapıcak bir şey yok ya nie abartiyosun bu kadar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• insanlık hali olur öyle şeyler sen kendi kendine sıkıntı ediyosun

0|0
    0|0
  • Biraz daha dikkatli olmalısın.

0|0
    0|0
  • Ne rezilligi alalh askina her insanin basina gelir bunlar bu kadar kusursuz olmaya calismayalim bayan

0|0
    0|0
  • Gusül alarak bu sorunu aşacağını düşünüyorun nokta

1|0
    0|0
  • Ben giden minibüse kendimi basket atmısım kafay takmıyorm sen neden takıyosn :)

0|0
    0|0
  • ilk düsen sen değilsin bu arda herkes düşebilşir
    bir düştü diye neden rezli oldugunu düşünürkü

0|0
    0|0
  • Bence endişeniz boşuna. Yere düşmeyi kimse isteyerek yapmaz ve bunda utanılacak bir yan da yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Üniversitede oturdugum yeri acmayi unuttum direk oturdum ve yere gümm 😀 takma bu kadar

0|0
    0|0
  • Ya bende hergun girdigim heryere ayni stresle giriyorum ve mutlakada rezil oluyorum eskiden takardim ama artik alistim mutlaka oluyo takmiyorum artik dun mesela kizin ayagina takildim iki kere 😂 bosver ya onlar senden ustun degil onlar kim ki hepsi yasiyo boyle seyleri takma takmamayi ogrenirsen mutlu olursun ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...