Arkadas ortamindaki bu erkek gay mi sizce?

Arkadas ortaminda biri var pek samimi degiliz. Ayni ortamda oldugumuzda surekli bana bakiyor goz goze gelince hemen gozlerini kaciriyor herkese ayni sekilde davraniyor bana farkli davraniyor. Umursamaz soguk duruyor bana karsi. Benim yanimda heyecanlaniyor. Bide bunun cok yakin kiz kankalari var. Sizce bu cocuk gay mi benden mi hoslaniyor yoksa ben mi yanlis anladim sizce?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Göz temasının sık sık kurulması ile direk eşcinsel diyemeyiz. Ama seninle iletişim kurmak istediğini kesinlikle söyleyebiliriz.
    Eşcinsel olup sana karşı bir histe besliyor olabilir ama sen bu hissi ona beslemediğin sürece aranızda herhangi birşey filizlenemez zaten. Sevmek ya da aşık olmak insanın kendi elinde olan birşey değildir maalesef, senden hoşlanıyorsa bile bunu kendi isteği ile yapmıyor fakat kontrol edilebilir tabiki.

Eğer işin aslını merak ediyorsan biraz sohbet et, onu tanımaya çalış. Düşündüğün gibi ise, sende kendini açıklarsın ve böyle birşey olamayacağını anlar ona göre davranır. Ama belkide senin düşündüğün gibi birşey değildir bile. En azından kafandaki soru işaretleri gitmiş olur.

Ama eşcinsel ise bile, onu kırıp üzecek şeyler yapmamalısın bence. Kendi elinde olmadan seni sevmiş olabilir, sende durumu düzgünce açıklarsan sana karşı olan hisleri güven ve arkadaşlığa dönmüş olacaktır. Hemde birisini kazanmış olacaksın. Umarım tutarlı davranırsın...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Gay o hahahs seni beyenmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi sen manyak mısın paranoyak mısın? Kızlar gibi davranmayı kesin şurda harbiden yazdığın yazıya bak Allahını seversen hoşlandığını öğrensen napcan sanki sende mi karşılık vercen. hadi ordan et uzak dur bırak takip etmeyi ilgilenme. Bulunduğu ortamda da kasma kendini rahat ol

0|0
    0|0
  • Gay o bak. İş yerinde böyle bir tane de benim başımda var. Bende şüpheleniyorum.

0|0
    0|0
    • Ahahha bizdeki bu sansizlik ne kanka :D
      Sen neyden supheleniyorsun

• Mesafe var zaten de ayni ortamda arkadaslar var iste

• İşte ben daha mesafe koyamadım.

Yükleniyor...