Kuzenim el üstünde tutuluyor?

19 yasindayim o 22. Ben kiloluyum. Çok göze batıyorum. Resmen balkona tişört ile çıksam kızarlar günah diye ama kuzene laf yok çünkü o zayif. Eskiden o da kiloluydu ondaki azim yok bende. Zayıfladı ve herkesin gözünde en güzel, işe yarayan, elin üstünde tutulan abla oldu. Ben kendimi fazladan hissediyorum. Diyetisyene gidin filan demeyin, gittim irade filan yok para kaybı. Ama zayiflayip beni çok düşürenlere karşı artık YETER demek istiyorum. Abur cubur hamur işi yeme yazmayın OLMUYOR. Psikolojim bozuldu ya

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yazmayin olmuyor sende o tisort le ciktigin balkondan at kendini bacim ne diyim bazi seyleri kazanmak icin bazi seyleri kaybetmek gerekir hayatin ve kilon tartiya koy hangisi agir gelirse onu sec

1|0
    0|0
    • İntiharimin sebebi olcaksin yani?

• Ya 5 gun olsa 10 gun tersi oluyor

• Bugun icin oyle sureklilik onemli

Erkekler Ne Diyor 4

• Tutulur.

1|0
    0|0
  • Müstehak.

1|0
    0|0
  • Demek ki sen kendinle barisiksin sadece insanlarin davranislarina ofkelisin kilondan memnun olmayip zayiflamak icin cabalamiyorsan iste o zaman iradesiz azimsiz olursun anladigim kadariyla yorumlamaya calistim

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende kiloluyum ya.. Evde biraz spor yap youtubedan spor hareketleri felan izle cok zor degil karnini hep sıkı yapp boll su ic tatli icecekler icme sadece su ic ve cikolata felan uzak dur bende basardim simdilik duzenli yemek ye ve duzenli uyu sabah vardir ya siyah ekmek onu ve kibrit kutusu kadar iki peynir zaten sabah fazla yememek icin ilk uyandiginda bol su ic öğle bir kucuk tabaga biseyler doldur mesela patates veya et evde artik ne bulunduysa ara sira elma ye ya da iste meyve tabi muz haric muz kilo yapiyor bide cok seker iceriyor aksamlari balik et gibi seyler yemelisin

1|0
    0|0
  • gerçekten istersen yemeyi bırakıp zayıflarsın

1|0
    0|0
  • ne yapalim

1|0
    0|0
  • Spor yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...