İş yerinde yaşadığım olaya bakar mısınız çok üzgünüm :(?

Eğlence merkezinde çalışıyorum avm de konuşmak yasak herşey yasak ama zorunda olduğum için çalışıyorum neyse bir gün erkekler toplanmış konuşuyorlardı müdür geldi bunları gördü ayıp değil mi dedi konuşuyorsunuz siz kovulmaya zemin mi hazirliyorsunuz dedi neyse biri geldi bana dedi ki bu ne diyor ya böyle böyle dedi ya dedim duydu da birdaha da bana soruyor sandım Allah çocuk meğer duymamış delirdi işten tam çıkacak iken müdürün karşısında bana dedi ki bu bugün bana ne dedi bende şok oldum böyle böyle edin ya abi dedim bunlar saatlerce kavga etti neyse sabah oldu müdür geldi bana dedi ki sen dün niye öyle yaptın abi bildiğin gibi değil derdim müdür beni çok seviyor bu arada bende seni akıllı sanırdım dedi bunların oyununa gelmişsin suç sende bunlarla samimi oluyorsun bunlar da seni Atese atıyor dedi akşama kadar söylendi sizce ne ualmaliyim hakkında kötü mü düşünür müdür bir akıl verin

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ammaaan alt tarafı kıytırık bir iş aldığın da asgari ücret çok çok kovulursun sana iş mi yok hem ne öçyle köle pazarı gibi yok konuşma yok zıçma bu ne la böyle.

0|0
    0|0
  • berbatmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...