İnsanlar tarafindan ciddiye nasil alinabilirim?

Depresyona girdim artik. Arkadas cevrem tarafindan ciddiye alinmiyorum, onemsenmiyorum. Hepsi ezme pesinde. Buna izin veren benim evet. Ve artik izin vermek istemiyorum ciddiye alinmak istiyorum cunku cok zoruma gidiyor. Tavsiyeleriniz neler?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırbaslı ol otoriten olsun kimseyle samimi olma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hitabın diksiyonun mimiklerin duruşun bunlar çok önemli ve önce kendine güveneceksin konuşurken ciddi olduğunu karşındakine mimik ve duruşunla göster daha sonra kuracağım cümleleri düşün ağzından yanlş bir kelime çıkarsa dalga konusu olabilir ilk zamanlar için mesela Şu an ben komik bir şey anlatmıyorsam kimse benim ağzımdan çıkan yanlş kelimeye ben gülmeden gülemez. Karşındkini çok sıkma onların hoşlanacağı konulardan başla yeni iletişimineki Seni ciddiye alsınlar. Anlatılması gereken çok şey verilmesi gereken çok taktik var ama tabi eğitim almanda fayda var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sebeb öncelik çevrenin sana bu şekilde tutum sergilemesinin nedeni ned?

1|0
    0|0
    • Ya ben kendi halimde takiliyorum geliyorlar arkadas olmak icin yanasiyorlar ilk baslarda karsilik vermiyorum sonra verince iyi niyetimi gorduklerinde ciddiye almiyorlar tersliyorlar iyi niyetimden yararlaniyorlar

• Iyi olunca insanlara yaranilmiyor cidden. Kotu olucaksin eziceksin o zaman nasil ciddiye aliyorlar. Zaten yalniz biriydim hepsi benimle takilmak istedi sonra labalilestiler. Ben yalniz mutluyum oylede kalacagim daha iyi degil mi? Cunku duzgun insanlar degil. Duzgun birinden emin olursam yaklasirim ona

• Yani önemli kişiler değil sensin sonuçda herkese hakettiği noktada değer göstermen gerek sonuçda şu bir gerçek insan basit bir canlıdır olanı sadece kendi benliğinde yorumlar ve bencilce hareket eder seni senden başkasıda düşünmez o yüzdenn iyimser ol elbet ama kendini de ezdirme gerektiğinde sil at yapman gerekeni de yap anlayacağı dilden konuş ki seni tanısınlar. Bu kötü değil en azından yerini bilirler. De birde kendine güvenin olsun bakalım özelden soru sorma dik dur ki bir sorun olursa da rica etmen yeterli yardımcı olamaya çalışırız. Bir hikaye vardır anlatalım diyeceğim herşeyi ile net özetliyor durumunu ama uzun, burada pek yazmak uzunca konuşmanın devamını buradan getirmek sıkıntı. Herneyse kendin ol yeterli ve sadece hakkını yedirme.

• çözüm basit. hayatta kimseyi şeyine takmayacaksın. herşeyi oluruna bırakacaksın. onlara planlarında bahsetmeyeceksin.

1|0
    0|0
  • Bir kere o duruma düşersen ya hepsini terslemen lazım ya da o ortamı bırakacaksın

1|0
    0|0
  • arkadaş çevrenden uzaklaş ve yalnız takıl ben öyle yaptım gayet iyi oluyor

1|0
    0|0
  • Kavga çıkart 1 isiyle 1-2 gün huzursuz olursun sonra düzelir şikayet ettiğin durum kavga en son seçim olmali evet ama işleri bu raddeye getirmişsen başka türlu olmaz :/

1|0
    0|0
  • ciddi davranarak

1|0
    0|0
  • Düzgün konusarak

1|0
    0|0
  • Arkadaş çevreni ve kendini değiştir.

1|0
    0|0
  • ciddiye alın de;
    Belki acırda 2 dakkikalığına alırlar :D

0|0
    0|0
  • İşine bak...

0|0
    0|0
  • tamam seni ciddiye alıyorum

0|0
    0|0
  • Kendiniz olun.

1|0
    0|0
  • Sana tek bisey dicem gercekten cok etkili. Tek tabanca ol hic gulme sessiz sakin ol. inanki herkes senin icinde kopan firrtinalari anlarlar seni cok dikkate alirlar ciddiye alirlar ama coksimarma

1|0
    0|0
  • Minyon musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazla muhatap olma kendi hakkımda olumsuz özellikleri onlara çok fazla belli etme bence

1|0
    0|0
  • Onları ciddiye almayarak

1|0
    0|0
Yükleniyor...