Dinine ve dinlere inanir mısın?

İnanirmisiniz inanmanizin nedeni ve inanmazsaniz inanmamanizin nedenini nelerdir?

• İnanıyorum
    68% (26)75% (33)72% (59)Oy Ver
  • İnanmıyorum
    16% (6)14% (6)15% (12)Oy Ver
  • Kararsızım
    16% (6)11% (5)13% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• inanıyorum desem ikiyüzlülük olur çünkü içimden gelerek değil cehennem ihtimalinden korktuğumdan inanırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben garanti olsun diye yazılı ve çizili kaynakları olan bütün dinlere inanıyorum

1|0
    0|0
  • nope

1|0
    0|0
  • Elhamdülillah müslümanım apla

1|0
    0|0
  • İnna lillahi veinne ileyhi raciun.

1|0
    0|0
  • Yüce bir yaratıcı olduğu kesin aksi yoktur. Ama Yüce yaratıcının tanımı karşısında dinler ve uygulamaları muallakta kalıyor. Soru işaretleri eksik olmuyor.

0|1
    0|0
  • İnsan bir şeye inanıyorsa korkuyla değil sevgiyle inanması lazım korkuyla inanan bir insanı o korkusuda kurtaramaz

0|0
    0|0
  • kardeş inanmayan çok daha geçen hafta şahsın biri kuranı peygamberimiz kendisi yazmış araplara düzen getirmek için peygamber olduğunu kendisi uydurmuş gibisinden konuştu konuştu valla başımıza ne gelirse gelir yani şu zamanlarda kendiside solcu böyle chp li zaten hep solcular nedense din düşmanı oluyolar müslüman olmanın şartlarından haberi yok heralde kendine müslüman demesin inanmadığı için

0|0
    0|0
  • Kendi dinime yani ''İslam'' dinine her zaman ve her anımda inanırım. Ancak diğer ''Din Gruplarına'da'' saygım sonsuz olur. Hadi Allah'a emanet ol eyvallah... :) :)

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bir müslüman olarak ( elhamdülillah) kitabımda yazılı dinlere inanıyorum...

0|0
    0|0
  • Islam hariç diğer dinler degistirilmistir
    O yuzden son din islam olarak gelmiştir
    Vs. Vs.

0|0
    0|0
  • Tanrı var evet ama din var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır.

1|0
    0|0
  • inanmam.

0|0
    0|0
  • Ben kararsizim inanmamak icin bir kac sebebim var ancak bir tarafimda inan diyor. İnananlarada inanmayanlarada saygim sonsuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...