Ailem koyu AKP'li, bundan rahatsızlık duyuyorum?

Ailem fanatik AKP seçmeni, bundan aşırı derecede rahatsızlık duyuyorum.

RTE'ye en ufak bir laf edeni İslam düşmanı olarak görüyorlar. Onlara göre RTE, İslam'ı yeryüzünde hakim kılmak için Allah tarafından özel olarak gönderilmiş bir zat, asla hata yapmayan biri. RTE'ye yapılan en ufak bir eleştiriye bile tahammülleri yok. RTE hakkında en ufak bir şey söylediğimde hemen savunma moduna geçiyorlar. Ben artık bunlara dayanamıyorum, her seferinde çileden çıkıyorum, sinir harbi yaşıyorum.

Geçen gün evde RTE hakkında biraz olumsuz konuştum, sırf bu yüzden beni evlatlıktan reddetmekle tehdit ettiler, ne derece fanatik olduklarını buradan anlayabilirsiniz.

Sizce ben ne yapayım, bunlarla nasıl başa çıkabilirim? Bu fanatiklikleri yüzünden bir zamanlar çok değer verdiğim ailemden soğumak üzereyim.

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı büyük desene :Dd galiba sorun akp olmaları değil bu kadar fanatik derecesinde seni dışlayacak kadar olmaları. Sende evde pek siyasi konulara girme, öyle bir konu geçtiğinde uzaklaş umarım ailenden rte putlaştırmaktan vazgeçerler sadece oy verdikleri bir siyasetçi olarak görürler kardeş :D

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Istedigin kadar anlat istedigin kadar kotule dahada baglaniyolar emin ol :) sana ucuncu kopruyu anlatirlar yol anlatirlar. sehitlere terore bakmazlar

0|0
    0|0
  • Cahille cahil olunmaz diye bir laf vardır yanlıs anlamayın hakareten değil bazı insanlar vardır ne kadar laf anlatsanız da yine bildiklerini yaparlar bırak senin düşüncelerin sana kalsın anlamında😄

0|1
    0|0
  • Heee yalanını senaryonu yesinler

0|0
    0|0
  • Bende mhpliyim ama hdpli arkadaşlarim var cok sacma siyaseti aile ilişkilerinize karistirmayin bence

0|0
    0|0
  • biri ailene şu herifin büyük ortadoğu projesinin eş başkını olduğunu söylemeli...

0|0
    0|0
  • Kafir olmadıklarından eminsen soğuma

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Aynı beni anlattın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Adam pyd ye ülke içinde koridor açtı şimdi pyd terör örgütü diyor

1|0
    0|0
  • boşver sen kendini kurtar

0|0
    0|0
  • Onlar senin görüşlerini değiştiremez, sen onların görüşlerini değiştiremezsin. O yüzden en mantıklısı bu konuda hiç tartışmaya girmemek.

0|0
    0|0
  • akpli ailelerin genetiği böyle galiba

0|0
    0|0
  • bugünkü cuma vaazını dinlediysen cevabın belli olmalı

0|1
    0|0
  • Hangi partiyi tutuyorsun?

0|0
    0|0
  • islam düşmanlığı islama fobi her yerde var ama yokmu?

0|0
    0|0
  • siyaseti spor takimiyla karistiran bir zihniyet var.

0|0
    0|0
  • Hocam kaç kurtar kendini. Onların akıl sağlığı düzelmez kusura bakmada.

0|0
    0|0
  • he he deyip gececeksin :D

0|0
    0|0
  • la hadi ordan demogoji yapma kardeşim anası akp liymişte babası söyleymişte

0|0
    0|0
  • ahahaha bizimde yaşlı takımı full akp li s*ktiret açma yanlarında siyaset

0|0
    0|0
  • kurabiye tayyip diye çığır evde

0|0
    0|0
  • Evet*

0|0
    0|0
  • Sonuçta onlar ailen. Neden onu öyle görüyorlar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...