Bebekleri sevemeyenler var mi benim gibi?

icimden seviyorum ama oyle agucuk bugucuk yapamiyorum :D yapanlarda cok komik geliyor
hani o kelimeler nerden cikiyor ya bambaska birine donusuyorlar resmen
50 yasinda cok sert bir adam eline bir bebek alinca nasil hareketler yapiyor aklim almiyor :D
icinizden mi geliyor bebege oyle davranmaniz
(kendi cocugunuzu seversiniz bilemem de baskasinin bebeklerini de sevenler cok var hani nasil oluyor bu :D evet cok tatlilar ama ben oyle hareketler yapamiyorum)

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bir kendi bebeni eline al da gorum seni seviyo musun sevmiyo mu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla bende aynisiyim cok yapmacik ya bilmiyom aglicak oyle yaparsam gibime geliyo :D

0|0
    0|0
    • :D aynen bide baskasinin cocugu sonra zarar vercem istemezken

• :D :D beni teyzenin biri nerdeyse dovecekti bikeresinde

• Yuh okadar naptin :Dd

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 14

• Bende çok tuhaf bir biçimde severim. O refleks oluyor ya direk çocuklaşıyorsun. Şen ne kaday tatlışınnn gibi mesela 😂

1|1
    0|0
    • ya nasil oluyo bu yaaaa
      biri banada anlatsin

• oyyss seni ıstırırım dememek içten değil ya :D ağzını burnunu yerim mıncıklarım yumus yumus nasıl sevılmez yhaa :D :D

1|0
    0|0
  • Yaa, o bende de var. Nebiliyim seviyorum hani ilgilenebiliyorum , ama öyle agucuk bugucuk falan yapıyorlar ya o bana çok saçma geliyor. Belki de biz bebekleri falan olgun seviyoruzdur!

1|0
    0|0
  • Tek değilsin aynı şekilde bende öyleyim🙃

1|0
    0|0
  • içimden de sevmiyom yalan yok :D

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim kendi kendime merhametsiz miyim gaddar miyim lan ben falan diyordum rahatladim benim gibileride varmis 😂

0|0
    0|0
  • Abartmaya gerek yok ama insanın en azından yüzünde bir tebessüm oluşur , olusmalı :)
    O masumiyet karşısında

0|0
    0|0
  • Bende sevmem öyle kucağıma alıp falan :D

0|0
    0|0
  • Ben vurarak seviyorum 😀😀

0|0
    0|0
  • sevmem hiç :/

0|0
    0|0
    • niye

• bebek sevilmez bence sevmek mantıksız geliyor. kedi köpek seversin de insan sevmek nedir :D bide bebekken tatlı değiller 3 yaş falan böyle yarım yamalak konuşur peltek falan r leri çıkaramaz mesela o tatlı :D

• hmmmmm

• ben! sevemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben de sevmiyorum pek tatlı gelmiyolar hayvanlar daha tatlı geliyo

0|0
    0|0
    • niye

• Hayvanlar daha tatlı cunku insanlardan onun insan oldugunu dusununce pek sevimli gelmiyo

• Erkek bebeklere tapıyorum ben lan

0|0
    0|0
  • Ben çok severim

1|0
    0|0
Yükleniyor...